Strč hlad do kapsy
s mobilní aplikací BB

Volné pozice

Hledáme vedoucí směny do Bageterií Boulevard - až 46 000 Kč

Typ pracovního vztahu

  • Práce na plný úvazek

Platové ohodnocení

od: 39 500 Kč do: 46 000 Kč / měsíc

Popis pozice

Chceš se stát součástí expanze Bageterie Boulevard a získat zkušenosti s vedením lidí? Nebojíš se práce přímo na pobočce? Pokud sis odpověděl ano, jsi náš člověk.

Aktuálně do našeho týmu hledáme nové posily, kteří budou na pozici Vedoucího směny zabezpečovat bezproblémový chod našich restaurací.

Co tě jako vedoucího směny čeká?

  • Budeš zodpovídat za provozovnu v nepřítomnosti vedoucího restaurace.

  • Staneš se stěžejní osobou, která dohlídne, aby vše klapalo, tak jak má.

  • Budeš nám pomáhat hlídat kvalitu vydávaných produktů i servisu a organizovat práci celého týmu.

  • Pod palec dostaneš i jednoduchou administrativu spojenou s chodem pobočky.

  • Nadále budeš aktivní součástí provozu. Naši manažeři totiž musí být připraveni vypomoct vždy tam, kde je to zrovna potřeba.

  • Než si však nasadíš kapitánskou pásku, projdeš několikaměsíční adaptací, kde si osvojíš práci všech lidí v týmu.

Kdo u nás najde štěstí?

  • Parťák, co s námi bude táhnout za jeden provaz.

  • Flexibilní kolega, kterému nevadí směnný provoz s ranními nebo odpoledními osmihodinovými směnami a počítá i s několika pracovními víkendy.

  • Kdokoliv, kdo má blízký vztah ke gastronomii. Pokud k tomu máte navíc i zkušenost z fastfoodu budeme jedině rádi.

  • Přátelský jedinec, který je parťákem i v nepohodě.

Co ti nabídneme?

  • Práci na hlavní pracovní poměr.

  • Mzda až 46 000 Kč/měsíc (nástupní mzda 39 500 Kč, po pěti měsíční adaptaci 44 200 Kč, po roce spolupráce odměna 46 000 Kč).

  • Jídlo do sytosti – bageta na směně je samozřejmostí. Mimo směnu si ji můžeš dopřát se slevou.

  • Dotovaná Multisport karta za 395 Kč.

  • Ve dvou se to lépe peče a když přivedeš do BB i kamaráda, vyplatíme ti 5–10 tisíc v závislosti na jeho úvazku.

  • Po zkušební době si můžeš zažádat i o příspěvek na telefon či paušál.

  • A samozřejmě skvělou partu mladých, energických lidí, kteří tě nehodí přes palubu.

Líbí se Vám tato pozice? Napište nám!

Kontakt

Kateřina Janáčková
kjanackova@bb.cz

Praha

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz