Strč hlad do kapsy
s mobilní aplikací BB

 
 
Greek Style

Greek Style

Základ CHEF MENU tvoří dvě bagety, které vás zasvětí do řeckého lahódismu – učení o slasti z jídla. Kuřecí souvlaki představuje tradiční grilovaný špíz z kuřecích prsou marinovaných v bylinkách a doplněných čerstvým řeckým salátem. Ten obsahuje čerstvou zeleninu, sýr feta a olivy odrůdy Kalamata. Druhá bageta je zapečená a v menu ji najdete pod názvem Řecké biftečky. Chuť šťavnatého mletého masa (irské hovězí Chuck Roll a vepřová plec) se v ní snoubí s tradičními tzatziki, plátky rajčat a listy salátu. Na téhle kombinaci si snadno vypěstujete závislost.

 

Ioannis Asarlidis

Ioannis Asarlidis

Pro Greek Style CHEF MENU připravil jak řeckou klasiku, kterou prostě musíte ochutnat, abyste věděli, o čem je Řecko, tak i nová a odvážná jídla pro gurmány.

Ioannis Asarlidis je majitelem a zároveň šéfkuchařem řecké restaurace Kavala. Do Prahy přijel studovat ekonomii a dějiny, ale nakonec se vyučil kuchařem. Může tak dělat to, co ho baví nejvíc – vařit a přibližovat krásy řecké kuchyně dalším lidem. 

Vydejte se spolu s ním do země, která dala světu olympiádu a filosofii, ale také vynikající středomořskou kuchyni plnou čerstvých ingrediencí a originálních chutí a vůní.

 

„Řecká gastronomie není jen o jídle. Je to součást společenského života, příležitost potkat se s přáteli a pokaždé velká událost, ať už jdete na slavnostní večeři nebo jen na malý oběd.“

Předchozí chef menu

Asijské chef menu Rakousko-uherské zimní chef menu Hvězdná zima

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz