Strč hlad do kapsy
s mobilní aplikací BB

 
 

Filtr

Zavřít
Pátek, 07.11. 2014

Zeman letos bez virózy!

zpět na články

Štítky: Zeman Lossos

Na chřipky a nachlazení je nejlepší losos

(Boule) – S příchodem sezony ucpaných nosů a pokašlávání se každoročně vyrojí řada receptů, jak těmto neduhům předcházet. Novým hitem je letos losos. „Jezte lososa a chovejte se jako losos,“ říká prof. Pavel Ploutev z týmu vědců, kteří s objevem přišli. Podle tzv. lososového indexu se údajně dá předpovědět, kdo přežije podzim a zimu bez kapesníku.

„Dlouhodobým studiem lososů jsme zjistili, že tato ryba vůbec netrpí zánětem horních cest dýchacích,“ vysvětluje profesor Ploutev a dodává: „Položili jsme si tedy otázku, co si z lososů můžeme vzít, abychom se vyhnuli rýmám i my.“ A tak vzniklo několik pravidel tzv. lososové kúry, kterou by lidé měli na podzim podstoupit. V první řadě je to konzumace růžového lososího masa, například v Lososové bagetě z Boulevardu. Dále se doporučuje čas od času převzít typické chování lososů, tedy plutí proti proudu. Na této části kúry si zakládá prezident Zeman. „Když celá Západní Evropa podpoří sankce proti Rusku, Zeman půjde proti proudu a Rusko naopak pochválí,“ říká další člen vědeckého týmu, prof. Emil Skřele. Podle jeho odhadu tak zůstane Zeman letos v zimě nejspíš bez virózy. Proti proudu jde také Andrej Babiš, který svým podnikatelským projektem boří zdejší zavedený politický systém. „Nezastoná ani trenér Pavel Vrba, který jde proti proudu zakořeněného názoru, že se s ligovými hráči nedá konkurovat fotbalovým velmocím,“ říká Skřele. Body do osobního lososového indexu a tím i kvalitnější chřipkovou prevenci získáte podle vědců z Vysočiny ještě nošením růžového oblečení, poslechem zpěvačky Pink nebo vzájemným partnerským třením.

Dejte si teď i vy křupavou Lososovou bagetu s plátky uzeného lososa, čerstvým sýrem a ledovým salátem za posilující cenu.

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz