Strč hlad do kapsy
s mobilní aplikací BB

 
 

Filtr

Zavřít
Čtvrtek, 16.01. 2014

Železný volá sám sobě

zpět na články

Štítky: Šunka Železný Nova Chuť

„Dobrou chuť, pokud právě obědváte,“ vzkazuje kritikům

(Boule) - Vladimír Železný, někdejší ředitel TV Nova, se vrátil na obrazovku. Jako šéf konkurenční digitální televize obnovil svoji legendární talk show, nyní pod názvem Volejte Železnému. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání už řeší první stížnosti.

„Existuje důvodné podezření, že si pan Železný píše dotazy sám,“ říká asistentka rady Zita Zrnitá. Podle zákulisních informací si před každou relací připraví témata, o kterých chce hovořit, a poté si napíše fiktivní dotazy. „Po nás už chce jen vymyslet jména a bydliště tazatelů,“ potvrzuje pracovník programového oddělení, který nechce být jmenován ani propuštěn. A vše dokládají i diváci. „Opakovaně jsem se Železného ptal, zdali mu chutná Šunková bageta z Boulevardu, ale v žádném pořadu mi neodpověděl,“ stěžuje si divák Váňa z Brna. Podle něj to jasně dokazuje, že Železný na skutečné dotazy neodpovídá. Nový ředitel na podobné hlasy nedbá a s pořadem má velké plány. Pokud se v příštích měsících prokáže klesající sledovanost ostatních barrandovských pořadů, hodlá přesunout relaci Volejte Železnému do hlavního vysílacího času. „Ano, pane Karle, svým dotazem jste mi kápl do noty. Uvažujeme o každodenním, zhruba čtyřhodinovém pásmu mých odpovědí, které budeme prokládat krátkými připomínkami zaniklých pořadů,“ reagoval minulou sobotu Železný na „divácký“ dotaz pana Karla Kříže z Kroměříže. V rámci připomínek ukáže Pavel Zedníček záhadný předmět, Jan Rosák pustí ukázku z filmu, Václav Vydra řekne vtip a Heidi Janků si sundá halenku. Mluví se také o Železného plánech na přejmenování celé stanice. „Říkal, že vyzve diváky k vymýšlení nového jména, a z došlých návrhů vybere jméno Železná TV,“ prozradila paní Kiliánová, uklízečka kanceláře ředitele.

Pochutnejte si teď i vy na čerstvé Šunkové bagetě se šunkou, sýrem, máslem, okurkou, rajčaty a ledovým salátem za diváckou cenu.

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz