Filtr

Zavřít
Žebra místo pomsty! Pondělí, 29.01. 2018

Žebra místo pomsty!

zpět na články

Štítky: Zeman Okamura

Prezident Zeman se záhadně polepšil

(Boule) – Pomsta bude sladká. To bývalo nepsané motto Miloše Zemana, který uměl využít každou příležitost, aby si vyrovnal účty se svými oponenty. Když ale v přímém přenosu po sečtení hlasů prezidentské volby nazval redaktora ČT Keblúška mutantem, něco se změnilo.

„Pan prezident sice pak ještě zesměšňoval Respekt a pana Bakalu, ale už to nemělo takovou sílu jako obvykle,“ povzdechl si mluvčí Ovčáček. Zeman přestal být arogantní, v uplynulých dnech podpořil několik neziskovek, do pracovny si pověsil plakát Aňy Geislerové a místo sladké pomsty si nyní objednává sladká žebra v bagetě z Boulevardu.

Prezidentovi poradci v panice svolali lékařské konzilium, které před rokem rozpustili. Lékaři pak vyjádřili obavu, že se během prezidentských debat Zeman nakazil od Jiřího Drahoše tzv. dobrovirem. „Tento virus má v sobě každý slušný člověk. Projevuje se nadhledem, smířlivostí a potřebou konat dobro,“ vysvětluje MUDr. Šafránek. Podle kancléře Mynáře navíc Zeman začal mít vlastní hlavu. „Je pravda, že už na nás tolik nedá,“ postěžoval si. „Pro tento rok zrušil čtyři z pěti naplánovaných cest do Číny a v létě se odmítl rekreovat na Krymu, kde mu Vladimir Vladimirovič nabídl plnou penzi,“ dodal Mynář.

Prezident Zeman dále zrušil tykání s Tomiem Okamurou, přestal sledovat TV Barrandov, pravidelně telefonuje Bohuslavu Sobotkovi, aby se zeptal, jak se má, a místo Daniela Hůlky začal poslouchat cédéčka Marty Kubišové. Odborníci se dohadují, zdali se mu ve chvíli zesměšnění redaktora Keblúška nezjevil čert. To by vysvětlovalo, proč u sebe Zeman začal nosit husí brk, kterého se čerti jak známo bojí.

Dejte si teď bagetu Sladká žebra s vepřovými žebry, BBQ omáčkou, cibulovou marmeládou a maasdamerem za smířlivou cenu.

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz