Filtr

Zavřít
Středa, 23.07. 2014

Z Thermalu bude pošta

zpět na články

Štítky: Vary Roastbeef

Na přepážkách nabídne i bagetu Roastbeef

(Boule) – Karlovarský hotel Thermal, vítěz architektonické ceny Pěst na oko 1977, dělá čest svému jménu. Poslední dobou je v něm totiž horko. Ministr financí Babiš dvakrát vyměnil vedení a nyní dokonce čelí stávce personálu. „Vytřeme mu zrak,“ vyhrožuje uklízečka Orisja K. s hadrem v ruce.

Ke změnám v Thermalu údajně vedly špatné ekonomické výsledky. Vládní úředníci nyní debatují o možné přestavbě hotelu na jiný, výdělečnější typ zařízení. „Pokud se ptáte, zdali mám něco na stole, mám tam Roastbeef bagetu, těžítko ve tvaru své manželky a ano, také několik projektů na restrukturalizaci Thermalu,“ uvedl Babiš v telefonickém rozhovoru s novinářem, který byl odposloucháván policistou. Na veřejnost tak pronikla informace o tom, že vládním favoritem je projekt přestavby hotelu Thermal na pobočku České pošty. „Pošta na tom taky není zrovna dobře, ale má nápady na zajímavé doplňkové prodeje. Thermal by mohl být jejich testovacím obchodním domem,“ řekl Babiš. V každém z pokojů se má prodávat jiný sortiment zboží. Jde o hračky, papírenské potřeby, léky, bagety, ojetiny, benzín, knížky, nábytek, pneumatiky, koberce, ovocné stromy a další. V přízemí se počítá i s klasickými listovními a peněžními službami. Proti záměru přestavět hotel na poštu ovšem protestují stávající zaměstnanci. Argumentují tím, že si hotel oblíbily slavné osobnosti, jako třeba Jiří Bartoška, John Travolta nebo Marek Eben. „Na poštu už jezdit nebudou,“ prorokuje jedna ze stávkujících pokojských, vyzbrojená extra savým mopem s otočnou hlavicí.

Dejte si teď i vy zapečenou Roastbeef bagetu s plátky roastbeefu, sýry maasdamer i brie, pečenou cibulkou a křenovým dresinkem za hotelovou cenu.

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz