Strč hlad do kapsy
s mobilní aplikací BB

 
 

Filtr

Zavřít
Neděle, 11.10. 2015

V tunelu Blanka straší!

zpět na články

Štítky: Roastbeef

„Bémův duch mi vzal bagetu,“ popsal řidič

(Boule) – Problémy kolem tunelu Blanka neskončily ani s jeho otevřením. „V tunelu straší,“ přiznal šeptem pracovník Metrostavu, který si nechtěl pohněvat permoníky, takže dál nevypovídal. Výskyt nadpřirozených jevů ale přiznali i radní města Praha. „Pozvali jsme krotitele duchů,“ uvedla Adriana Krnáčová.

Podle očitých svědků se v tunelu nejčastěji vyskytuje přízrak Pavla Béma a duch zavaleného bagristy. „Jedu si tunelem a najednou vidím vedle auta poletovat průhledného Béma. Cepínem mi rozbil okýnko a sebral Roastbeef bagetu, kterou jsem si vezl z Boulevardu na Letný,“ popisoval vyděšený řidič František Závozník. Podle prvních šetření se strašidla obvykle zjevují lidem, kteří mají na svědomí nějaký hřích. Nejčastěji pak řidičům vozů Volkswagen. „Kolem Blanky se stalo tolik divných věcí, že mají teď duchové potřebu napravovat pochybení,“ myslí si psychotronik Karel Mimoň. Kromě výše uvedených přízraků se řidičům občas zjevuje i práskající vlhký kabel, nebo žhavá desetimiliardová faktura. Církev vlastnosti nového tunelu vítá. „Češi jsou ateisté, co nemají z ničeho respekt. Pokud by ho měli aspoň z tunelu, je to lepší než nic,“ připustil kardinál Duka a zároveň navrhl prohlásit Blanku za svatou. Odborníci na dopravu varují, že pokud by strašení nečestných řidičů pokračovalo, časem by svatou Blankou nejezdil skoro nikdo, a to by mohlo dopravu v Praze opět zkomplikovat. Obyvatelé Letné by to ale možná přivítali. „Jak tu doprava prořídla, nemůžu v noci spát. Byla jsem zvyklá na větší hluk,“ stěžuje si Marie K. z ulice Milady Horákové.

Pohlídejte si teď svoji Roastbeef bagetu s plátky křehkého roastbeefu, sýry maasdamer a brie, křenovým dresinkem a grilovanou cibulkou za podzemní cenu.

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz