Filtr

Zavřít
Středa, 15.06. 2016

Uber spustí Adrianu

zpět na články

Štítky: Šunka

Nová taxislužba má převézt primátorku

(Boule) – Společnost Uber se snaží obměkčit primátorku Krnáčovou, aby v Praze povolila její fungování. Po službách Uber Pop a Uber Black proto spouští službu Uber Adriana. „Půjde o luxusní vozy se speciálním servisem, dostupným pouze primátorce,“ uvedl mluvčí Uberu, Ivo Drožka.

Podstatou novinky je to, že v autě kromě řidiče přijede i spolucestující dle volby primátorky. Může to být trenér fitness, kosmetička, pedikérka, sečtělý muž, masér, Andrej Babiš, právník nebo třeba pekař z Boulevardu, který přímo v autě sestaví primátorce čerstvou Šunkovou bagetu. „Mně stačí karta Lítačka, na to nezapomínejte!“ odmítla používání aplikace Adriana Krnáčová v novém dopise, na který zapomněla nalepit známku. Uber mezitím rozšiřuje své služby založené na principu sdílené ekonomiky. V Krkonoších testuje službu Uber Šerpa, skrze níž si mohou turisté objednat nosiče batohu. „Na displeji telefonu uvidíte profil nosiče včetně fotky jeho lýtek a hlasitosti funění v decibelech,“ vysvětluje Drožka. Málo se toho zatím ví o chystané službě Uber Horse. Ta by mohla nabízet sdílení koní, což zneklidnilo žokeje Váňu: „Nikdy nebudete mít jistotu, z jakého chovu kůň bude, jaký má temperament, a jestli s vámi dokáže skočit přes překážku.“ Podle jiných spekulací má ale Uber Horse nabízet spíše takzvané bílé koně, například pro transport citlivých informací, úplatků nebo jinak ožehavých komodit. „Ano, taková služba na trhu chyběla,“ poznamenal David Rath. Firma Uber ale čelí i dílčím neúspěchům. Ze silnic u základních škol mají zmizet cedule Uber plyn. „Byla to nekalá reklama,“ vysvětlil Karel Klandr z dopravního inspektorátu.

Dejte si teď čerstvou Šunkovou bagetu s plátky šunky, sýrem maasdamer, máslem, okurkou, rajčaty a salátem za sdílenou cenu.

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz