Filtr

Zavřít
Topolánek vystál důlek Pondělí, 27.11. 2017

Topolánek vystál důlek

zpět na články

Štítky: Politika Caprese Topolánek

Na co stojí dnešní Češi fronty?

(Boule) – Vyspělost národa se pozná podle toho, na co se v dané zemi stojí fronty. V Česku žijeme v materiálním dostatku, takže se stojí fronty maximálně na nový iPhone. „Máme všeho dost,“ vysvětluje expert na zásobování Ladislav Křeček.

Když pomineme, že se občas vytvoří fronta v supermarketu u kasy, nebo v Bageterii Boulevard na bagetu Caprese, čekáme výhradně v ideových frontách. „Čekáme na hodnoty a na výrazné osobnosti,“ říká filozof Václav Černozámecký, nevlastní bratr Václava Bělohradského. A ilustruje to na prezidentských kandidátech. „Tak dlouho jsme čekali na výraznou osobnost, která by se mohla postavit dosluhujícímu prezidentu Zemanovi, až vlastně žádná nepřišla, a my čekáme dál.“ S tím nesouhlasí Mirek Topolánek, který nejprve vystál frontu na pokračování své politické kariéry, poté na podpisy senátorů a nyní se chystá stát ve frontě na důvěru občanů, což pro něj může být vzhledem k jeho minulosti značně nedostatkové zboží. „Nebudu pasivně čekat. Chci objíždět republiku a zasypávat příkopy,“ uvedl bývalý premiér. Tipy na nezasypané příkopy mu mohou lidé posílat přes stránku mirekzasypavac.cz.

Většina dalších prezidentských kandidátů čeká ve frontě na charisma, pevné názory a politické zkušenosti. Pro život běžných lidí jsou ale důležité jiné věci. Podle frontologa Filipa Řady mnoho Čechů čeká v pomyslných frontách na lásku, štěstí nebo radost ze života. „Tyto komodity se bohužel nedají koupit,“ říká Řada. Meteoroložka Alena Zárybnická pak ohlašuje na příští týdny studenou frontu.

Dejte si teď Caprese bagetu s mozzarellou, rajčaty, pestem genovese, mascarpone, rukolou a balsamicem za nedostatkovou cenu.

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz