Strč hlad do kapsy
s mobilní aplikací BB

 
 

Filtr

Zavřít
Pondělí, 25.09. 2017

Ťok s motorovou pilou!

zpět na články

Štítky: Politika Paříž billboard silnice Reklama

Ministr podřízl billboard u silnice

(Boule) – Na billboardech kolem silnic a dálnic se objevily české vlajky. Majitelé sází na to, že stát nemůže odstranit státní symboly. „Tahle taktika na nás neplatí,“ uvedl ministr Ťok a pak před novináři podřízl jeden billboard motorovou pilou. Na sobě měl přitom kostým supermana a reflexní vestu.

Etnolog Václav Kroj si myslí, že by z toho mohla vzniknout nová tradice podobná podřezávání májek na prvního máje. „Prvního září by lidé mohli u silnic vztyčovat billboardy a v noci je u ohňů chránit před pracovníky ŘSD s pilami,“ říká Kroj. Marketéři by nový svátek a s ním související nákupní příležitost uvítali. Přišli dokonce už i se jménem svátku: Billboardování. „Ve druhé polovině roku chybí svátek pro zamilované. Na billboardy by se mohly psát milostné vzkazy,“ navrhuje marketingový expert Patrik Sleva. Ministr Ťok věří, že se podřezávání billboardů omezí pouze na tento rok, a kritizuje manévr s vylepením státních vlajek, které podle některých výkladů nelze odstranit.

Věc nejspíš rozhodne až soud. Pokud by dal za pravdu majitelům billboardů, vznikl by precedens. „Podle této logiky by se mohl prezident Zeman na konci mandátu zabalit do české vlajky a nešel by tak z Hradu odstranit,“ říká právník JUDr. Talár. Fotbalisté v dresu z české vlajky by nemohli dostat červenou kartu, houba s namalovanou vlajkou by nešla sebrat a Pařížská bageta v sáčku z české vlajky by nešla sníst. Ministr Ťok doufá, že se kvůli billboardovým tahanicím nebudou oddalovat stavby dálnic, kterým řidiči kvůli pomalému budování už i tak přezdívají oddálnice.

Dejte si teď Pařížskou bagetu se šunkou, sýrem brie, slaninou, dresinkem a pečeným rajčetem za státní cenu.

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz