Filtr

Zavřít
Čtvrtek, 28.08. 2014

Svěrák končí s laskavým humorem

zpět na články

Štítky: Šunka Svěrák

Bývalý učitel přeje školákům bohaté svačiny

(Boule) – Místní politici slavnostně zahájili nový školní rok. Hodně štěstí žákům popřály i mnohé známé osobnosti. „Ať zvládnete každou překážku!“ vzkázal žokej Josef Váňa ze sedla Tiumena. „Přeju vám co nejmíň koulí,“ řekla bývalá koulařka Helena Fibingerová. A Zdeněk Svěrák popřál dětem vydatné svačiny s čerstvou šunkou a sýrem.

Před základní školou, za kterou údajně chodil Jára Cimrman, ještě dodal: „Já jsem známý svým laskavým humorem. Ale když si dám Šunkovou bagetu z Boulevardu, můj laskavý humor končí a stane se z něj mlaskavý.“ Fotbalista Roman Bednář popřál dětem, ať jsou silní na kružítku, vycházejí ze zajištěné obrany v lavici a vyrážejí k rychlým protiútokům před tabuli. Na otázku, zdali se v mládí do školy těšil, odpověděl: „Tak určitě.“ Odborníci se shodují na tom, že je děti potřeba do školy správně namotivovat. Když přijde špatná známka, svět se nezboří. To ve svém vzkazu školákům vystihl i pracovník firmy, která rekonstruuje dálnici D1: „Ať si stihnete všechno opravit v termínu!“ David Rath doporučil žákům, aby nenosili svačinu v krabici od vína a Roman Janoušek přidal radu: „Dávejte pozor na přechodech.“ Nový školní rok přináší do učeben řadu technologických novinek. Učitelé už nejsou odkázáni na kostlivce ve skříni či vycpaného ptáka. „Ve třídách máme interaktivní tabule a zapojili jsme se do projektu Tablety do škol,“ uvedl ředitel základní školy v Kouřimi, Milan Piják. Proti tomu, aby děti polykaly tablety, vzápětí ostře vystoupil psychiatr Karel Nešpor.

Dejte si teď i vy křupavou Šunkovou bagetu s čerstvou šunkou, sýrem, máslem, okurkou, rajčetem a ledovým salátem za školáckou cenu.

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz