Strč hlad do kapsy
s mobilní aplikací BB

 
 

Filtr

Zavřít
Neděle, 20.03. 2016

Sobotka chce zdrsnět!

zpět na články

Štítky: Sobotka Lossos

Premiér si najal poradce na rebelství

(Boule) – Bohuslav Sobotka působí jako slušný člověk, což se do politiky moc nehodí. Konkurenti ve straně mu začínají jít po krku, a tak se na to premiér rozhodl reagovat. „Chci se naučit být drsnější,“ řekl na setkání s novináři, kam přišel v kožené bundě s kovovými cvoky, celou dobu ležérně žvýkal bagetu a na konci odešel bez pozdravu.

„Myslím, že to byl pro začátek dost hustej výkon,“ zahalekal Vilém Čok, člen nového týmu Sobotkových poradců. Zároveň ujistil veřejnost, že projekt s krycím jménem „Rebel Slávek“ není financován z peněz daňových poplatníků. Mezi poradce patří také rapper Rytmus, který premiéra učí, jak odpálkovat kritiku stranických konkurentů, koaličních partnerů nebo prezidenta Zemana. I díky němu teď Sobotka na jednáních grémia stále častěji používá otázku „Čo ti jebe?“. Pozvolnou proměnu v rebela pozoruje už i Sobotkova rodina. „Včera odmítl vynést koš a při mytí nádobí se na mě zle díval,“ pochlubila se manželka Olga. Podíl na úspěchu si nárokuje výživový poradce Milan Flákota, který se stará o Sobotkův jídelníček. „Často mu servíruji maso z lososa. Může mu předat něco z divokosti té ryby,“ říká Flákota s Lososovou bagetou v ruce. Při jídle prý premiérovi radí, aby bagetu zubama trhal a vrčel přitom. Zdrsňovací plán dále počítá s piercingem v pupíku a tetováním na zádech. „Vybrali jsme motiv takzvané Sobotzilly, což je Godzilla s hlavou premiéra Sobotky, která chrlí oheň na hejtmana Haška," vysvětluje Pink Ink, tatérka ze salonu Modrá piraňa. Nakolik bude změna image úspěšná, to ukáží nejbližší volby.

Dejte si teď i vy čerstvou Lososovou bagetu s marinovaným lososem, čerstvým sýrem, rukolou a mascarpone za uzemněnou cenu.

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz