Filtr

Zavřít
Úterý, 26.07. 2016

Šlachta k módní policii!

zpět na články

Štítky: caesar

Bývalý šéf ÚOOZ vyhlašuje boj nevkusu

(Boule) – Vyšetřovatel Robert Šlachta opouští řady protikorupční policie, ale ve stíhání zločinu bude pokračovat. „Od poloviny července nastupuji k módní policii, kde povedu Úřad pro odhalování ponožek v sandálech (ÚOPS),“ oznámil Šlachta na tiskové módní přehlídce.

Také na novém pracovišti ale bude čelit tlakům. Narychlo se totiž objevil plán reorganizace módní policie, který předložila Františka Čížková, jedna ze služebně nejstarších módních kriminalistek. V rámci navrhované reformy se má nový Šlachtův úřad sloučit s Úřadem pro postih za vyčuhující tanga (ÚPVT) a Úřadem pro pronásledování nositelů ledvinek (ÚPNL). Podle Šlachtových příznivců je za tím snaha zamést módní prohřešky vlivných lidí pod nekvalitní zátěžový koberec. Pracovníci ÚPNO (Úřad pro potírání nesladěných outfitů)  zároveň mluví o brutálním úniku informací z prostředí kolem českých celebrit. „Andrea Verešová už den dopředu věděla, že ji budeme sledovat, až si půjde koupit Caesar bagetu do Boulevardu, takže měla čas sladit si lépe monolit úzkých kalhot s topem,“ prohlásil plukovník Halena. Majitel RegioJetu Radim Jančura za tím vidí praktiky módní mafie. Na protest proti změnám v módní policii proto na své žluté autobusy vylepil telefonní číslo Osmanyho Laffity. Odborníci soudí, že se to Jančurovi nemusí vyplatit. „Nedivil bych se, kdyby uniformy jeho stevardek získaly v nejbližší době velmi nízké hodnocení,“ řekl spolupracovník Františky Čížkové. Šlachta se chystá vystoupit v módním výboru Sněmovny, aby o kauze informoval poslance.

Dejte si teď čerstvou Caesar bagetu s kuřecími steaky, parmezánem, salátem, slaninou a caesar dresinkem za sladěnou cenu.

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz