Strč hlad do kapsy
s mobilní aplikací BB

 
 

Filtr

Zavřít
Čtvrtek, 12.12. 2013

Singer je Skokanem roku

zpět na články

Štítky: Slavík Řezník Skokan ČNB

Guvernér ČNB převezme Slavíka místo Řezníka

(Boule) - V posledních týdnech řeší Češi dvě hlavní témata, oslabení koruny a Českého slavíka. Obě kauzy se nyní nečekaně propojily. Pořadatelská agentura Slavíků totiž oznámila, že diskutované tituly Hvězda internetu, Objev roku a Skokan roku nakonec symbolicky udělí guvernérovi ČNB Miroslavu Singerovi.

„Je to za skok, který udělala česká koruna,“ vysvětluje jeden z pořadatelů. Miroslava Singera gesto dojalo, protože za oslabení koruny zatím sklízel spíše kritiku. „Jsem rád a doufám, že tři tituly v anketě popularity pomohou zpopularizovat naši snahu o to, aby lidé začali více utrácet,“ uvedl v tiskovém prohlášení. Rozhodnutí má zatím ale spíše opačný efekt. Lidé neutrácejí, nýbrž požadují zpátky své peníze za odeslané esemesky. Z Českého slavíka se navíc odhlásila skupina Katapult. „Název naší skupiny sice obsahuje slovo pult, ale to neznamená, že se staneme součástí kampaně za větší prodeje,“ prohlásil Olda Říha. Nesouhlas vyjádřil také Karel Gott, který je už déle než měsíc na dovolené s rodinou. „Slovo singer je anglicky zpěvák, nicméně pana guvernéra jsem nikdy zpívat neslyšel,“ diví se Mistr v exkluzivním telegramu zaslaném Tomáši Klusovi a Richardu Krajčovi na účet příjemce. Z třístránkového prohlášení rapera Řezníka je bohužel možné citovat pouze větu, která jako jediná neobsahuje silně vulgární výrazy. Ta věta zní: „Jo, a teď si dám Americkou bagetu s masovejma koulema, abych se uklidnil.“ Česká národní banka mezitím chystá další kroky ve věci oslabování české měny. „Vzhledem k její současné hodnotě ji od Nového roku přejmenujeme z koruny na výstižnější korunku,“ uzavírá téma Singer.

Dejte si teď zapečenou Americkou bagetu s masovými koulemi, ementálem, dresinkem, pečenou cibulkou a barbecue omáčkou za oslabenou cenu.

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz