Filtr

Zavřít
Čtvrtek, 25.12. 2014

S mikrofonem za Zemanem!

zpět na články

Štítky: Zeman Šunka pečivo

Český rozhlas prohrál bitvu o prezidenta

(Boule) – Živé rozhovory s Milošem Zemanem budou pokračovat na soukromé stanici Frekvence 1. Prezident totiž odmítl nabídku Českého rozhlasu, který pro něj připravil zcela nový pořad pojmenovaný S mikrofonem za Zemanem.

„Osobně mě to mrzí. Pilotní díl zněl dobře a pan prezident by dostal mnohem větší prostor než dosud,“ uvedl ředitel Českého rozhlasu Peter Duhan. Formát počítal s reportéry pořadu S mikrofonem za hokejem. Ti měli vždy na jeden den obsadit všechna stanoviště, na kterých se Miloš Zeman pohybuje. Například prezidentovu pracovnu, koupelnu, kuchyň, spíž, hernu s barem, vířivku, nafukovací člun a další. Ze všech těchto míst se pak reportéři měli hlásit s živými vstupy, aby zrekapitulovali, co zajímavého prezident řekl nebo udělal. V pilotním dílu tak třeba reportér Petr Kadeřábek informuje: „Hlásím se vám z koupelny, kde právě prezident pochválil svůj kartáček vyrobený v Číně a dodal, že je to šance pro české výrobce zubní pasty, aby naopak zase oni expandovali do Číny.“ Po těchto slovech předal reportér slovo svému kolegovi, který hned po písničce Lenky Filipové shrnul ty nejzásadnější myšlenky z kuchyně: „Prezident si dává Šunkovou bagetu z Boulevardu a chválí, že jsou v ní samé české ingredience. Například šunčička, sýreček nebo okurčička. Na stole nechybí popelníček, ve dveřích stojí Ovčáček...“ Podobným způsobem měli reportéři zprostředkovat posluchačům celý Zemanův den, a to jednou týdně. Prezident to ale nakonec odmítl. „Celodenní reportáž složená z mých myšlenek je jistě chvályhodný počin, ale obával jsem se, že by v tom občané měli hokej.“

Dejte si teď i vy křupavou Šunkovou bagetu se šunkou, sýrem, máslem, okurkou, rajčetem a ledovým salátem za vyladěnou cenu.

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz