Strč hlad do kapsy
s mobilní aplikací BB

 
 

Filtr

Zavřít
Pondělí, 26.09. 2016

Revoluce v seznamování!

zpět na články

Štítky: Chovanec Politika

(Boule) – Překvapivou souvislost mezi bagetami a milostným životem objevili američtí vědci z městečka BBQ Town. Nákup bagety může prý o zákazníkovi prozradit, jaký je milenec a nakolik bude ve vztahu věrný.

„Když si muž pravidelně objednává stejný druh bagety, evidentně ví, co v životě chce,“ říká šéf vědeckého týmu, profesor Breadlover. Takový muž je pak podle něj ve vztahu věrnější než někdo, kdo bagety často střídá. Naopak nevýhodou u tzv. monobagetních mužů někdy bývá nedostatek fantazie. „Pokud žena hledá dobrodružství, měla by vybírat z tzv. polybagetistů, tedy mužů, kteří sáhnou pokaždé po jiné,“ vysvětluje profesor Breadlover. Důležitou roli hraje i konkrétní typ objednávané bagety. „Líbí se mi muži, co mají koule,“ přiznává například studentka antropologie Kateřina a přitom pošilhává po mladíkovi, který si právě objednal bagetu BBQ masové koule. Stejnou bagetu si údajně dává i ministr vnitra Chovanec. Podle kritiků to ale dělá z populistických důvodů, ostatně jako většinu věcí, které ve své funkci dělá. Na vědeckou studii zareagovaly také seznamky. Pro své klienty organizují rande s bagetou přímo v BB. „Když váš protějšek drží bagetu obouruč, znamená to, že chce mít život pevně v rukách. Přivírání očí při kousnutí do bagety zase signalizuje vášeň,“ prozrazuje ředitel seznamky Kamil Hormon, na co všechno se lidé během rande soustředí. Prodejci čokoládových srdcí se obávají o své valentýnské tržby. „Milenci si letos budou dávat bagetu. Prý připomíná Amorův šíp,“ smutně říká výrobce pralinek.

Dejte si teď i vy bagetu BBQ masové koule se sýrem maasdamer, dresinkem, grilovanou cibulkou, BBQ omáčkou a masovými koulemi za uhrančivou cenu.

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz