Strč hlad do kapsy
s mobilní aplikací BB

 
 

Filtr

Zavřít
Pátek, 07.04. 2023

Panika kolem Caprese

zpět na články

Autor obrázku: Daniela,

Štítky: Caprese

Ministr nabízel bagety jako odstupné

(bb) ­– Napětí na bagetovém trhu nedávno vyvolala zpráva, že je bageta Caprese v ohrožení a hrozí jí pád. „Podobně, jako si při riziku bankovní nestability začnou lidé vybírat úspory, začali si lidé v Boulevardu vybírat bagetu Caprese, a to hlavně v úterý, kdy je za akční cenu,“ uvedl guvernér BB, Aleš Namíchl.

Bagetoví analytici vzniklou paniku spíše bagetelizují. Podle nich impulzivní výběry bagety Caprese nezpůsobí exprès gourmet řetězci větší problémy. „Když jeden den dojdou mozzarellové rezervy, druhý den bude BB intervenovat a zase je doplní,“ říká odborník na bagetu vzatý, Jan Rukola.

Ani nedávný výrok ruského prezidenta, že v Evropě docházejí rajčata, se nezakládá na pravdě. „Bagetu Caprese vidíme jako stabilní, zavedenou a zároveň čerstvou položku, do které se vyplatí investovat,“ dodává guvernér BB. Otázkou nicméně zůstává, kdo poplašnou zprávu vypustil. Policie prověřuje hned několik vyšetřovacích verzí. „Kromě konkurenčních restaurací nebo trdelníkové lobby patří mezi podezřelé i nedávno propuštěný marketingový tým nejmenovaného hnutí, který z nudy podniká nahodilé guerillové akce,“ prozradil nadstrážmistr Černický a následně popsal, že před ním jeden z členů týmu prchal. Mezi podezřelými naopak není moderátor Jakub Železný, kterého vyslechli městští strážníci, ani ministr Jurečka, jehož se podařilo nahrát, když šéfovi úřadu nabízel odstupné v bagetách Caprese.

Každé úterý si u nás můžete dát čerstvou bagetu Caprese s mozzarellou, rajčetem, pestem genovese, mascarpone, rukolou a balsamicem za zvýhodněnou cenu.

 

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz