Strč hlad do kapsy
s mobilní aplikací BB

 
 

Filtr

Zavřít
Pondělí, 10.12. 2018

Ovčáček koupil novináře

zpět na články

Štítky: Babiš ANO

Jaké vánoční dárky letos Češi pořizují?

(Boule) – Potěšit své blízké něčím originálním, to je nejčastější záměr lidí, kteří vybírají vánoční dárky. Mluvčí Ovčáček prozradil, že svému šéfovi koupil novináře. „Bude o něm psát hezké věci a fotit ho v dobrém světle,“ vysvětlil.

Obecně se soudí, že prezident Zeman už má minimálně jednoho novináře či moderátora koupeného, nicméně to prý nevadí. „Milovníci stavebnice LEGO také sbírají panáčky do série,“ říká Ovčáček. Pracovnice ČOI, Jindra Vostrá, připomíná, že pokud by dárek správně nefungoval, je možné ho do konce prezidentského období reklamovat.

Mezi Čechy se velké popularitě těší tzv. zážitkové dárky. Reagují na to i podnikaví politici, kteří se vydali poptávce naproti. Kromě relaxačního víkendu v Čapím hnízdě, degustace vína s Miroslavem Kalouskem či sushi workshopu s Tomiem Okamurou pod názvem Harakiri večer se dá pořídit také kurz tvorby floskulí pod vedením Petra Fialy.

Hitem letošních Vánoc ale zřejmě bude desková hra Vyslovení nedůvěry vládě. Zástupce holdingu, který hru vyrábí, říká: „Hráči hází kostkou, z balíčku vytahují různé kauzy a snaží se získat co nejvíce figurek pro vyslovení nedůvěry vládě.“ Podle uživatelských recenzí je hra ideální pro dlouhé zimní večery, protože je prakticky nedohratelná. Je známá také pod neformálním názvem Andreji, nezlob se. „Já se velkého nakupování dárků zdržím,“ říká Jan Hamáček. „Naše strana si nenechá nic diktovat,“ dodává předseda ČSSD a rázným gestem si namísto oblíbené koblihy objednává Pařížskou bagetu z Boulevardu.

Dejte si teď i vy Pařížskou bagetu se šunkou, sýrem brie, slaninou, dresinkem a pečeným rajčetem za předvánoční cenu.

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz