Strč hlad do kapsy
s mobilní aplikací BB

 
 

Filtr

Zavřít
Sobota, 01.12. 2018

Otevřeli jsme první pobočky v Mladé Boleslavi a v Kolíně

zpět na články

Štítky: franšíza

Na začátku prosince jsme ve městech Mladá Boleslav a Kolín otevřeli první restaurace Bageterie Boulevard. Jedná se o další expanzi do nových měst v rámci České republiky, obě pobočky jsou součástí obchodních center. V Mladé Boleslavi ji najdete na ul. tř. Václava Klementa v OC Bondy a v Kolíně je restaurace součástí OC Futurum na ul. Rorejcova. Nabídka je identická se všemi pobočkami v rámci ČR, vč. oblíbených francouzských palačinek „Crêpes“.

Otevření obou restaurací  bylo velmi vřele uvítáno místními obyvateli. Dokonce musíme zkonstatovat, že tržby z prodeje předčily naše očekávání. Z těchto výsledků máme radost a je to pro nás další motivace pokračovat v expanzi i do menších měst. 

Naši síť restaurací rozšiřujeme pravidelně formou tzv. franšíz – podnikatelům poskytneme jméno, know-how a pomůžeme jim rozjet novou restauraci. V současnosti z celkových 43 restaurací, tvoří právě 32 franšízových provozoven, do kterých spadají i nové pobočky v Mladé Boleslavi a v Kolíně.  Jejich majitelé však nejsou u nás žádní nováčci. S Bageterií Boulevard již spolupracují dlouhodobě a vlastní několik dalších provozoven, např. v Ústí nad Labem naproti hlavnímu vlakovému nádraží, v Praze v Sokolovské ulici nebo restaurace Na Poříčí a Korunu na Václavském náměstí.

Chceme podotknout, že i když se řadíme do segmentu „fast food“ restaurací, svým pojetím, nabídkou, přístupem a hlavně naší filosofií jsme protipólem amerických fastfoodových řetězců a profilujeme se jako tzv. „exprès gourmet“ koncept. Vycházíme z evropských základů gastronomie s odkazem především na Francii. Zákazníci u nás mohou ochutnat jídla čerpající inspiraci z luxusní evropské gastronomie převedené do formátu rychlého občerstvení v podobě čerstvých baget, proto exprès gourmet.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz