Filtr

Zavřít
Našli štěstí v bagetě! Úterý, 04.04. 2017

Našli štěstí v bagetě!

zpět na články

Štítky: HR

(HR) Bageterie Boulevard je původní český koncept rychlého občerstvení, který postupně expanduje do zahraničí. "Bageta jde so světa!" komentuje to jeden z členů managementu. BB si získává přízeň zákazníků francouzským šarmem a originálními recepturami, na nižchž se podílí především šéfkuchaři, včetně těch oceněných michelinskou hvězdou. "Dáváme do toho srdce!" shodují se zaměstnanci BB na té nejdůležitější ingredienci úspěchu.

 

Práce v BB je šance!

Podle psychologů je dobrá práce v pohodovém kolektivu základem životního štěstí. BB přesně tohle nabízí. "Rychlé očerstvení nemusí být jen přestupní stanice. U nás můžete nastartovat opravdu zajímavou kariéru a dotáhnout to až na baguetiera, tedy majitele restaurace," vysvětluje HR manažer. Každý nový zaměstnanec přesně ví, na jaké peníze si může přijít, na jaké bonusy dosáhne a za jak dlouho postoupí na vyšší pozici.

Přátelská atmosféra na place

Zaměstnanci BB mohou sami ovlivnit, s kým budou pracovat. Interní výzva "Přiveď kamaráda" způsobila, že v některých pobočkách pracuje hned několik lidí, kteří se navzájem dobře znají. "Do práce se pak těšíte mnohem víc," říká Pavla, která si do BB dokonce přivedla přítele. "Chtěla jsem ho mít víc pod kontrolou," vysvětluje s úsměvem.

 

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz