Strč hlad do kapsy
s mobilní aplikací BB

 
 

Filtr

Zavřít
Úterý, 24.10. 2017

Kostlivci ovlivňují volby

zpět na články

Štítky: Babiš Kalousek Politika Dominik Feri Brusel ANO Fiala

Měli letos politici uklizené skříně?

 

(Boule) – O úspěchu či neúspěchu politiků často rozhodují kostlivci ve skříni. Před volbami se proto každý snaží své skříně uklízet. „Všichni moji kostlivci chcípnuli, protože kostlivec nemůže umřít,“ dušoval se Pavel Bělobrádek.

Andrej Babiš popřel, že by měl doma vůbec nějaké skříně. To je podle něj důkaz, že nemůže mít ani kostlivce. „Mám proutěný nábytek ve tvaru čapích hnízd, což je jen shoda okolností, protože vlastníkem Čapího hnízda jsem nikdy nebyl,“ vysvětlil šéf ANO a poté označil téma kostlivců za kampaň proti své osobě.

Pánové Havlíček a Zaorálek z ČSSD nejprve tvrdili, že své skříně rádi ukáží novinářům, ovšem poté, co se v nich našlo lithium, audienci rychle ukončili. Některé obchody před volbami nabízely nábytek určený přímo pro ukrytí kostlivců. IKEA má například v katalogu skříně Skrylla a Schövka. Kostlivci ovšem nejsou jediným problémem politiků. Karel Schwarzenberg donedávna uváděl, že bydlí v bytě 12+1, ovšem pak byla objevena jeho třináctá komnata.

Častým problémem je i špinavé prádlo či máslo na hlavě. „Já se takové prádlo snažím prát doma na 60 stupňů, narozdíl od některých mých kolegů,“ řekl Petr Fiala z ODS.

Miroslav Kalousek byl několikrát přistižen s máslem na hlavě,což mu kritici při dnešních cenách másla vyčítají jako plýtvání. Asi nejmenším hříchem, na který si lidé už zvykli, je pak to, že politici většinou nemluví konkrétně, ale okecávají témata nejrůznějšími omáčkami. „Jediná omáčka, na kterou si potrpím, je BBQ omáčka v Bruselské bagetě,“ prohlásil Dominik Feri z TOP 09. Jak kostlivci a spol. ovlivnili letošní volby, to už je jasné z výsledků.

Dejte si teď Bruselskou bagetu s kuřecími steaky, sýrem s modrou plísní, grilovanou cibulkou, dresinkem a BBQ omáčkou za tutlanou cenu.

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz