Strč hlad do kapsy
s mobilní aplikací BB

 
 

Filtr

Zavřít
Sobota, 04.04. 2015

Kalouska políbil Babiš

zpět na články

Štítky: Babiš Kalousek Politika

Jaro v lidech probouzí lásku a city

(Boule) – V uplynulých dnech byly v Čechách zaznamenány nezpochybnitelné příznaky jara. Důležitým ukazatelem je především tzv. lavičkový index, který se vypočítává podle počtu zamilovaných páru sedících na parkových lavičkách. „Momentálně jsme na hodnotě 42,“ říká statistik Pavel Cifra bez dalšího vysvětlení.

Stranou nezůstávají ani lidé bez partnera. Probouzející se příroda je žene na stránky seznamovacích agentur, které každoročně přicházejí s novými metodami výběru vhodného protějšku. Po seznamovacích tanečních kurzech, speed datingu nebo seznamování na základě tělesné vůně, letos přichází revoluční novinka, tzv. bageto-seznamka. Vědci totiž zjistili, že mají-li dva lidé rádi stejnou bagetu, existuje 80% pravděpodobnost, že si budou rozumět i v životě. „Když dva lidé sáhnou po Roastbeef bagetě, budou mít nejspíš smysl pro suchý anglický humor, potrpí si na šťavnaté historky a mezi jejich oblíbené barvy bude patřit světle růžová,“ vysvětluje psycholog a bagetolog Jan Hormon. Ze známých osobností mají stejnou bagetu rádi například Jan Kraus a Ivana Chýlková nebo Leoš Mareš a Patrik Hezucký. „Nezadaným lidem doporučujeme, aby v Boulevardu nenápadně sledovali, kdo si dává stejnou bagetu, a pak s ním zkusili navázat řeč,“ radí Hormon. Jarní návaly citu postihují kromě bežných lidí i politiky. U těch se jaro projevuje zejména impulzivním adoptováním zvířat v zoologických zahradách. Ministr Babiš například nedávno adoptoval kalouse ušatého, což je sova z čeledi puštíkovitých. „Je to mládě, takový malý roztomilý kalousek,“ vysvětlil dojatý Babiš.

Dejte si s někým Roastbeef bagetu s plátky roastbeefu, sýrem maasdamer a brie, pečenou cibulkou a křenovým dresinkem za jarní cenu.

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz