Filtr

Zavřít
Je třeba ukrýt Kalouska Pondělí, 17.10. 2016

Je třeba ukrýt Kalouska

zpět na články

Autor obrázku: ODS, Zdroj obrázku: flickr ODS, upraveno v prisma app

Štítky: Kalousek Politika Dominik Feri TOP09

Získal nominaci na cenu Přítěž roku

(Boule) – Strany, které neuspěly ve volbách, řeší ortopedické problémy. Členové vedení Top 09 mají například potíže s chodidly. „Je to tím, že našlapují po špičkách kolem Miroslava Kalouska,“ říká doktor Sova.

Podle lékařů i politologů to není zdravé ani pro chodidla, ani pro stranu. „Všem členům jsme dali za domácí úkol vymyslet, jak Mirkovi říct, že už není přínosem,“ vysvětluje nejmenovaný straník a šéf projektu Exit Kalousek. „Jsme ve fázi naznačování. Doufáme, že naše náznaky pochopí.“ Straníci prý v přítomnosti Kalouska často otvírají dveře, pokašlávají a zpívají si písně Sbohem lásko, já jedu dál nebo tu od Ivana Mládka s textem: Starý olej vypustím, ale kam s ním. Právě „kam s ním“ je další palčivá otázka. Místo čestného předsedy je totiž obsazené. Uvažuje se o vytvoření funkce s názvem dekorativní předseda, ozdobný předseda či stařešina. Do akce se zapojili už i sympatizanti strany, kteří na Kickstarteru vybírají peníze. „Cílem je koupit Mirkovi letenku na Mars, ale otázka je, kdy Elon Musk dostaví raketu. Pro stranu už by to mohlo být pozdě,“ uvažuje volič Eda. Snahou strany je rozloučit se s předsedou důstojně a úměrně k jeho zásluhám. „Jednáme s Grévinem o vytvoření voskové figuriny, ale vstřícnější je zatím DinoPark,“ říká Dominik Feri. Dalším nápadem je odchodné v podobě doživotního voucheru na Bruselskou bagetu, která by Kalouskovi připomínala proevropskou politiku. Miroslav Kalousek ale zatím rozhodně není odepsaný politik. Aktuálně získal nominaci na prestižní cenu Přítěž roku v podobě pytlíku s pískem.

Dejte si teď zapečenou Bruselskou bagetu s kuřecími steaky, sýrem s modrou plísní, grilovanou cibulkou, dresinkem a BBQ omáčkou za odkloněnou cenu.

Akce platí na pobočkách BB Vodičkova, Dejvice, Na Poříčí, Karlín - Thámova, Koruna, Sokolovská, Národní, Flora, Černý Most, Francouzská a Letná. Přesné adresy najdete tady.

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz