Filtr

Zavřít
Úterý, 06.02. 2024

Influenceři dříve do důchodu!

zpět na články

Štítky: Caprese

„Jde o náročnou profesi,“ vysvětlují odboráři

(BB) – Na jednáních o tom, kteří zaměstnanci by měli odcházet dříve do důchodu, vyslovili odboráři nečekaný požadavek. „Kromě fyzicky náročných profesí, jako jsou horníci, brusiči nebo řezači plamenem, chceme dřívější odpočinek také pro influencery,“ uvedl odborový předák Jan Zadák.

Podle něj jde totiž o jedno z nejnáročnějších povolání vůbec. Influenceři jsou lidé, kteří zveřejňují na sociálních sítích detaily ze svého života, a mají desítky až stovky tisíc sledujících. „Jsou vystaveni enormnímu tlaku,“ říká předák Zadák. Podle něj musejí trávit spoustu času ve fitness centrech, aby si udržovali postavu, zdravě jíst nebo utrácet enormní sumy za oblečení. To všechno proto, aby o sobě mohli vytvořit co možná nejdokonalejší obraz, a ten sdílet na sociální síti. Cílem takového obrazu je vzbudit zájem sledujících a přinutit je utrácet peníze za tzv. merch, spolupráce nebo potravinové produkty se jménem influencera.

„Za sdílení toho, co přes den dělají, sklízejí influenceři také množství hejtů, kterým čelí mnohdy jen za cenu nákladných terapií nebo exotických dovolených,“ dodává Zadák. Influencerka Shopoholic Bagett to potvrzuje. Ve svém reels videu oznámila, že by šla ráda do důchodu ve čtyřiceti. Řada fanoušků ji podpořila, ale objevily se i kritické komentáře. Třeba uživatel dlazdic_852 napsal: „WTF!“. Na novinářský dotaz, zdali Shopoholic Bagett neuvažuje o hladovce, pokud by ministr Jurečka požadavek neschválil, odpověděla: „Mám tak ráda bagetu Caprese, že hladovka nepřichází v úvahu.“

Každé úterý si u nás můžete dát čerstvou bagetu Caprese s mozzarellou, rajčaty, pestem genovese, mascarpone, rukolou a balsamicem za akční cenu.

 

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz