Strč hlad do kapsy
s mobilní aplikací BB

 
 

Filtr

Zavřít
Hřib zavede Minecraft Neděle, 18.11. 2018

Hřib zavede Minecraft

zpět na články

Štítky: caesar

Pražští radní se budou učit stavět

(Boule) – Mosty, silnice, parkoviště, byty. Nejen tyto stavby v Praze akutně chybí. Vyřešit to hodlá nový primátor, Zdeněk Hřib. „Chci aby radní hráli v práci Minecraft,“ říká. Díky tomu se prý naučí lépe stavět a budovat.

Kritici namítají, že zakoupit hru Minecraft pro všechny magistrátní úředníky bude drahé, ovšem Pirát Hřib se nebrání ani pirátskými kopiím. Bývalý lékař a ajťák často opakuje, že právě IT služby budou v jeho gesci. „Nevím přesně, co je to gesce. Nějaké zavazadlo?“ reagovala v Pařížské ulici náhodně oslovená obyvatelka Prahy.

Hřib v jednom z rozhovorů také zmínil, že chce pražský magistrát rozhýbat. Od té doby chodí několik úřednic do práce ve sportovním úboru. „Prý budou během dne rozcvičky, tak chceme být připravené,“ uvedla Alena K., úřednice, která si vzhledem k probíhajícímu personálnímu auditu není jistá svým místem.

Posledním tématem v gesci Pirátů je pak transparentnost. „Pokusy s transparentností, neboli průhledností lidí, se v minulosti dělaly, ovšem zatím bez úspěchů,“ říká profesor Čočka z ČVUT. Čočka netuší, k čemu by průhlednost politiků vlastně byla, a obává se, že by taková věc vedla ke zvýšení kriminality. „Průhledný, tedy neviditelný politik, by například mohl sáhnout po Caesar bagetě v Boulevardu a vyfouknout ji před nosem někomu, kdo si ji zaplatil.“ K určitým pokrokům v transparentnosti přesto v posledních letech došlo. Jde hlavně o sliby politiků, které jsou čím dál průhlednější. „Věřme, že sliby Hřiba a nových radních takové nebudou,“ uzavírá profesor Čočka.

Dejte si teď bagetu Caesar s kuřecími steaky, parmezánem, salátem, slaninou a caesar dresinkem za primátorskou cenu!

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz