Strč hlad do kapsy
s mobilní aplikací BB

 
 

Filtr

Zavřít
Úterý, 16.07. 2013

Donutil vzal roha

zpět na články

Štítky: Donutil Divadlo Brusel

S Polívkou natáčí KurvahošijedemdoBruselu

(Boule) - Herec Miroslav Donutil opustil po třiadvaceti letech prkna Národního divadla, když vysvětlil, že už dál nechce snášet zásahy amatérských ministrů kultury do vedení instituce. Jak se ukázalo, skutečný důvod byl ale trochu jiný. Donutil dostal lukrativní filmovou nabídku!

Bolek Polívka mu totiž nabídl jednu z hlavních rolí v dalších pěti pokračováních komedie Dědictví. Jejich natáčení by mělo zabrat téměř celý rok, což se neslučuje se stálým divadelním angažmá. „Ano je to pravda. Nedávno jsme dotočili dvojku a teď jedeme do Bruselu točit třetí díl s názvem KurvahošijedemdoBruselu,“ potvrdil Miroslav Donutil. Podle scénáře filmu si hlavní hrdina Bohuš Stejskal jede do Bruselu stěžovat na to, že nedostal dotaci na svůj ranč. „Bohuš zažije řadu vtipných situací s bruselskými úředníky, ale i v ulicích města. Kašnu pod čůrajícím chlapečkem si například splete s pisoárem,“ prozrazuje režisér Robert Sedláček. „Na natáčení se těším, hlavně pak na tamní Bruselské bagety s kuřecími steaky,“ dodal Donutil. Kolegové z Národního divadla byli jeho odchodem každopádně zaskočeni. Když se mezi nimi rozkřiklo, že bere roha, existovalo dokonce podezření, že je zapletený do pašování nosorožčích rohů z Jihoafrické republiky. „Mirek si možná občas vypůjčí nějakou historku, ale roh by nikdy nevzal,“ odmítla taková podezření kolegyně Iva Janžurová. „Ano, to s těmi historkami souhlasí,“ potvrdil další člen souboru, který si nepřál být jmenován.

Dejte si teď i vy zapečenou Bruselskou bagetu s kuřecími steaky, sýrem s modrou plísní, dresinkem a pečenou cibulkou za hereckou cenu.

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz