Filtr

Zavřít
Pátek, 26.04. 2013

Češi volají jak na lesy

zpět na články

Štítky: Operátor

S jakou nabídkou přijde čtvrtý operátor?

(Boule) - Mobilní operátoři v Česku prudce zlevnili. Podle všeho je za tím strach z příchodu čtvrtého operátora, který má vzejít z připravované aukce. Do kmitočtové soutěže se totiž kromě avizované skupiny PPF hlásí řada dalších kandidátů s atraktivními nabídkami.

Jde například o Státní podnik Lesy ČR, který byl v minulosti často kritizován za netransparentnost a korupční prostředí. „Naší prioritou je pokrýt lesy mobilním signálem, čímž do nich můžeme přilákat mnohem více rekreantů,“ říká mluvčí Lesů ČR Jiří Mech. Vysílače mobilního signálu mají být citlivě zakomponovány do přírody. „Budou v pařezech, suchých stromech, na posedech a zkušebně je chceme montovat i do paroží dospělých jelenů,“ přibližuje Mech. Nový operátor počítá prozatím se dvěma tarify. Tarif „Volat jak na lesy“ nabídne neomezené volání, zatímco tarif „Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá“ představí unikátní hovory s automatem, které využijí hlavně osamělí lidé. Dalším potenciálním operátorem je POSTEL, za kterým stojí velký nábytkářský koncern. „K našim tarifům přidáme zákazníkům novou postel zdarma,“ říká produktový manager Jens Pelest. Zajímavým operátorem by mohl být i GastroTEL, který chce k neomezenému volání nabídnout také neomezené jídlo ve vybraných restauracích. Všichni kandidáti na nové operátory už začali s vývojem vlastních telefonů. Lesy ČR testují prototyp telefonu ve tvaru smrkové šišky, POSTEL chystá tzv. snore phone se zabudovaným nafukovacím polštářkem a GastroTEL připravuje telefon ve tvaru Bruselské bagety. „Design je doslova k sežrání. Jednotlivé aplikace budou ukryty pod ikonkami kuřecího steaku, sýru, dresinku a cibulky,“ říká zástupce GastroTELu Hynek Hlt.

Dejte si teď i vy křupavou Bruselskou bagetu s kuřecími steaky, sýrem s modrou plísní, dresinkem a grilovanou cibulkou za neomezenou cenu.

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz