Strč hlad do kapsy
s mobilní aplikací BB

 
 

Filtr

Zavřít
Pátek, 16.08. 2013

Zeman se opřel o Hůlku

zpět na články

Štítky: Zeman Politika Brusel Hůlka Celebrity

Politické strany chtějí na kandidátkách celebrity

(Boule) - Po oznámení termínu předčasných voleb začaly politické strany narychlo hledat výrazné tváře pro své kandidátky. „Výraznou tvář má třeba Dan Nekonečný, hlavně když se nalíčí, ale nám jde spíše o programové shody,“ řekl k angažování případných posil Tomio Okamura z hnutí Úsvit.

„Úsvit musí reprezentovat lidé, kteří k němu mají blízko,“ vysvětlil Okamura, proč oslovil například Halinu Pawlovskou, autorku scénáře úspěšného filmu Díky za každé nové ráno, nebo Leoše Mareše z Ranní show. Jmenovaní zatím nekývli, což ovšem neplatí o Danielu Hůlkovi, který přijal nabídku kandidovat za Zemanovce. „Hůlka je něco, o co se chceme my i pan prezident opřít,“ vysvětluje přítomnost zpěváka na kandidátce předseda SPOZ Zdeněk Štengl. Mediálně vděčné tváře loví i nová strana Martina Bursíka se zkratkou LES. Ta oslovila například Martina Čížka, který zazářil coby malý Pavlík v seriálu z lesního prostředí Přátelé Zeleného údolí. Na billboardech by se mohl objevit s fenkou Haluškou a Švýcarskou bagetou z Boulevardu, kterou má prý rád. To Jiří Paroubek se vyrovnává s odchodem hokejisty Jiřího Šlégra z politiky a hledá za něj náhradu. Na kandidátku své strany Lev 21 by rád dosadil dalšího hokejistu silného na puku i na mikrofonu, ideálně z klubu Lev Praha. „Oslovil jsem pány Nakládala, Sekáče, Vránu a Thörnberga. Je jen na nich, jak s mojí výhodnou nabídkou naloží,“ uvedl Paroubek.

Dejte si teď zapečenou Švýcarskou bagetu s ementálem, brie, sýrem s modrou plísní, máslem, pečenou cibulkou a ořechy za vděčnou cenu.

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz