Strč hlad do kapsy
s mobilní aplikací BB

 
 

Filtr

Zavřít
Sobota, 28.12. 2013

Začíná rok Tuňáka

zpět na články

Štítky: Babiš Tuňák Astrologie

Bagetologové věští, co přinese rok 2014

(Boule) – V dnešní nejisté době se stále více lidí obrací na věštitele a astrology s žádostí o vytvoření horoskopu. Chtějí zjistit, co je v budoucnu čeká. Novým hitem jsou bagetologové, kteří místo horoskopu nabízejí tzv. bagetoskop, zpracovaný podle přesného postavení ingrediencí v Tuňákové bagetě.

„Soubor nejrůznějších, vzájemně propojených okolností determinuje, kdy přesně si objednáte bagetu a kdo vám ji v Boulevardu připraví. Je to osud,“ vysvětluje bagetolog Jeroným Planetka. Bagetologové označují rok 2014 za rok Tuňáka, a proto letos věští budoucnost právě z Tuňákové bagety, narozdíl od loňského roku Šunky, kdy se věštilo z bagety Šunkové. Mezi používané techniky patří 5 základních aspektů tuňáka, zodiak ledového salátu, rajčatový paralax, bagetocentrický systém vajíčka či pravé dresinkové uzly. Svaz českých bagetologů (SVAČBA) představil na Nový rok analýzu baget politických lídrů České republiky. Bagetární konfigurace Tuňák-Vajíčko-Rajče u Bohuslava Sobotky údajně zesiluje akčnost a dynamiku. „Čeká ho vysoký post, ze kterého bude podnikat razantní kroky. Tenčí plátek vajíčka v levé hemisféře bagety může ovšem signalizovat problémy v rodinném životě,“ říká předseda svazu Přemysl Vypečený. V bagetě Andreje Babiše vyniká o něco větší vzdálenost mezi rajčaty a vajíčky. „To může poukazovat na zvyšující se rozestup mezi jeho politickou a podnikatelskou aktivitou,“ vysvětluje Vypečený. U Pavla Bělobrádka jsou plátky vajíčka částečně překryty kousky šťavnatého tuňáka a salátu, což prý může naznačovat názorovou nečitelnost. Posledním osloveným byl Miloš Zeman, který ale svoji bagetu odmítl ukázat s tím, že o sobě všechno podstatné řekl ve vánočním projevu.

Dejte si teď i vy čerstvou Tuňákovou bagetu s kousky tuňáka, vajíčkem, rajčaty, dresinkem a ledovým salátem za novoroční cenu.

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz