Strč hlad do kapsy
s mobilní aplikací BB

 
 

Filtr

Zavřít
Pondělí, 19.01. 2015

Mynář koupil mlýn

zpět na články

Štítky: Zeman Politika Švýcarská

(Boule) – Vývoj kurzu české koruny je v poslední době těžko předvídatelný, pročež odborníci doporučují naspořené peníze investovat. Příkladně se tím řídí hradní kancléř Mynář, který po výhodné koupi strašnické vily nově zakoupil jihočeský mlýn.

„Čekáme v rodině radostnou událost, a tak jsem chtěl mít kromě bydlení zajištěné i místo pro rekreaci,“ vysvětlil kancléř. Mlýn s pozemkem a přilehlou vodní plochou získal Mynář za podezřele nízkou cenu, což vysvětluje tím, že je stavba ve špatném stavu, pozemek je zarostlý a rybník zabahněný. Důvodů, proč Mynář koupil mlýn, ale může být více. „Možná jen chce, aby jim to doma klapalo,“ tipuje Radim Uzel. Podle jiné teorie si kancléř vymínil, že ve mlýně absolvuje bezpečnostní prověrku. „Počítá s tím, že v hukotu splavu zaniknou kontroverzní témata,“ myslí si pracovník NBÚ s krycím jménem Vodník. Mynář také kontaktovat režiséra Trošku s nabídkou financování třetího dílu pohádky Princezna ze mlejna. Do hlavní role chce totiž prosadit svoji partnerku Alexandru Noskovou, která musela ukončit kariéru v televizním zpravodajství. Bulvární fotografové prokazatelně zachytili Mynáře, jak přišel s Troškou do mlýna. Právě investice do umění je podle finančních analytiků dalším rozumným způsobem jak naložit s úsporami. Mynář ovšem podobné úvahy odmítá. „Já investuji tak maximálně do jídla. Své peníze pravidelně ukládám do Švýcarské bagety se třemi druhy sýra. Nebo do suvenýrů. Nedávno jsem si nechal od kamaráda přivézt z Afriky hroší kůži,“ vysvětluje. Prezident Zeman aktivity svého kancléře nekomentuje, což je voda na Mynářův mlýn.

Dejte si teď i vy zapečenou Švýcarskou bagetu s ementálem, brie, sýrem s modrou plísní, máslem, pečenou cibulkou a ořechy za podezřele nízkou cenu.

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz