Strč hlad do kapsy
s mobilní aplikací BB

 
 

Filtr

Zavřít
Středa, 18.07. 2018

Češi opouštějí Chorvatsko

zpět na články

Štítky: Zeman Okamura Chorvatsko Dovolená

Okamura chce vytvořit tuzemské moře

(Boule) – S oteplujícím se klimatem ztrácejí Češi zájem o přímořské dovolené. „Je tady vedro jak v Chorvatsku, tak proč bych tam jezdil,“ říká pan Karel, který přijel diskutovat do pořadu Máte slovo ještě s manželkou, tchánem a švagrem.

Někteří politici už na nový trend stihli reagovat. Tomio Okamura souhlasí s tím, že dovolenou mají Češi trávit doma. „Jediné, co nám v naší krásné zemi chybí, je moře. Naše hnutí předkládá návrh na jeho vytvoření,“ uvedl Okamura na tiskové konferenci, kam přišel v bermudách a vietnamských sandálech.

Projekt českého moře

O projektu českého moře, které má vzniknout propojením a zasolením několika jihočeských rybníků, chce nechat hlasovat v referendu. Svou podporu už mu veřejně deklarovalo hnutí Slušní lidé.

Zda se na projekt podaří získat dotace z Bruselu, zatím není jisté. „Když budeme mít moře, mohli bychom od Unie dostávat i peníze na boj s uprchlíky, kteří se do Evropy dostávají právě po moři,“ řekl Okamura předtím, než se zakousl do Bruselské bagety.

Úbytek českých rekreantů zneklidňuje chorvatskou vládu

Ta připravuje pro Čechy různé pobídky, aby na Jadran jezdili i nadále. „Poblíž letovisek budeme vysévat řepku, aby se tu Češi cítili jako doma,“ zmiňuje mluvčí vlády Goran Bagetič.

Chorvati také doručili na Pražský hrad oficiální pozvání pro prezidenta Zemana, aby letošní dovolenou ve svém člunu trávil místo na Vysočině raději na ostrově Hvar. „K luxusnímu apartmánu patří i venkovní ohniště, kde si pan prezident může pálit trenýrky,“ uvedl Bagetič.

Dejte si teď zapečenou Bruselskou bagetu s kuřecími steaky, sýrem s modrou plísní, grilovanou cibulkou, dresinkem a BBQ omáčkou za rekreační cenu.

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz