Volné pozice

Vedoucí směny ve Smíchovské Bageterii

Typ pracovního vztahu

  • práce na plný úvazek
  • práce na zkrácený úvazek

Platové ohodnocení

od: 32 000 Kč do: 34 000 Kč / měsíc

Popis pozice

Co tě jako vedoucího směny čeká?

Vedoucí směny zodpovídá za restauraci v nepřítomnosti manažera restaurace. Stará se o to, aby vše šlapalo jako na drátkách. Od kvality vydávaných produktů z kuchyně, přes bezchybný zákaznický servis na pokladně, organizaci práce celého týmu až po administrativní práci spojenou s inventurou, objednávkami a plánováním směn. Počítej ale s tím, že je potřeba si vyhrnout rukávy a být stále součástí provozu! Naši manažeři totiž musí být připraveni vypomoct vždy tam, kde je to zrovna potřeba.

Jak vypadá adaptace na pozici vedoucího směny?

Začneš pěkně od základů na pozici crew. Počítej s tím, že takto strávíš první dva měsíce. Pokračovat budeš jako trenér, kde se o své zkušenosti a znalosti začneš dělit s novými posilami týmu. Po úspěšné certifikaci se posuneš na post vedoucího kuchyně. A až poté, zhruba po pěti měsících, se z tebe stane vedoucí směny!

Koho hledáme?

Máme ambici najít šikovné lidi, kteří za sebou již mají zkušenost s vedením týmů restaurací. Budeme si rozumět, pokud jsi houževnatý člověk. To je totiž osobnostní vlastnost, které si u nás v Bageterii velmi ceníme. Díky ní nám totiž lidé rostou pod rukami a pomáhají nám zdolávat všechny výzvy, které se před námi objevují. Jsi náš člověk, pokud víš, že práce v gastronomii není zrovna procházka růžovou zahradou, často ale i fyzická a psychická dřina. Ovšem vykoupená pocitem z dobře odvedené práce, spokojeným zákazníkem a dobrou partou kolegů.


Benefity

  • Bonusy/prémie
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Občerstvení na pracovišti
  • Možnost si napracovat hodiny
Zpět na výpis pozic

Líbí se Vám tato pozice? Napište nám!

Kontakt

Zdeněk Polášek
+420 602 133 770

zdenekpolasek17@gmail.com

Praha 5 - Smíchov

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz