Volné pozice

Vedoucí směny v Bageterii Brno Masarykova

Typ pracovního vztahu

Hlavní pracovní poměr

Platové ohodnocení

od: 28 000 Kč do: 32 000 Kč / Měsíc

Popis pozice

Chcete se stát součástí expanze Bageterie Boulevard? Máte zkušenosti s vedením lidí a zároveň se nebojíte práce přímo na pobočce? Pokud jste si odpověděli ano, jste náš člověk!

 

CO TĚ JAKO VEDOUCÍHO SMĚNY ČEKÁ?

Vedoucí směny zodpovídá za restauraci v nepřítomnosti manažera restaurace. Stará se o to, aby vše šlapalo jako na drátkách. Od kvality vydávaných produktů z kuchyně, přes bezchybný zákaznický servis na pokladně, organizaci práce celého týmu až po administrativní práci spojenou s inventurou, objednávkami a plánováním směn. Počítej ale s tím, že je potřeba si vyhrnout rukávy a být stále součástí provozu! Naši manažeři totiž musí být připraveni vypomoct vždy tam, kde je to zrovna potřeba.

 

JAK VYPADÁ ADAPTACE NA POZICI VEDOUCÍHO SMĚNY?

Začneš pěkně od základů na pozici crew. Počítej s tím, že takto strávíš první dva měsíce. Pokračovat budeš jako trenér, kde se o své zkušenosti a znalosti začneš dělit s novými posilami týmu. Po úspěšné certifikaci se posuneš na post vedoucího kuchyně. A až poté, zhruba po pěti měsících, se z tebe stane vedoucí směny!

 

KOHO HLEDÁME?

Máme ambici najít šikovné lidi, kteří za sebou již mají zkušenost s vedením týmů restaurací. Budeme si rozumět, pokud jsi houževnatý člověk. To je totiž osobnostní vlastnost, které si u nás v Bageterii velmi ceníme. Díky ní nám totiž lidé rostou pod rukami a pomáhají nám zdolávat všechny výzvy, které se před námi objevují. Jsi náš člověk, pokud víš, že práce v gastronomii není zrovna procházka růžovou zahradou, často ale i fyzická a psychická dřina. Ovšem vykoupená pocitem z dobře odvedené práce, spokojeným zákazníkem a dobrou partou kolegů.


Benefity

  • Bonusy/prémie
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Občerstvení na pracovišti
Zpět na výpis pozic

Líbí se Vám tato pozice? Napište nám!

Kontakt

Kateřina Janáčková
kjanackova@bb.cz

Masarykova 441/7, Brno

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz