Volné pozice

Do Bageterie v Brně hledáme posily!

Typ pracovního vztahu

Hlavní pracovní poměr
 

Platové ohodnocení

od: 25 000 Kč do: 28 800 Kč / měsíc

Popis pozice

Jestliže hledáš práci v mladém a energickém kolektivu, máš chuť se posouvat a učit se novým věcem a jen tak se nevzdáváš, tak čti dál...

CO TĚ JAKO CREW ČEKÁ?

Začneš v kuchyni, kde budeš mít na starost přípravu všech surovin, kompletaci baget, pečení patatas, zapékání produktů a mnoho dalšího. Budeš se muset naučit všechny naše standardy a hygienické normy. Po základech v kuchyni se přesuneš na servis, kde tě naučíme pracovat s kasou, pravidla, jak komunikujeme s našimi zákazníky, přípravu nápojů, kompletaci objednávek a jejich výdej.

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

Po celou dobu tréninku budeš mít k ruce svého trenéra, propracovaný tréninkový plán a e-learning. Není se, proto čeho bát. Počítej s tím, že naše restaurace funguje od pondělí do neděle. Máme proto klasicky osmihodinové dopolední nebo odpolední směny napříč celým týdnem. Provoz totiž musíme všichni společnými silami pokrýt.

KOHO HLEDÁME?

Hledáme parťáky, kteří nám zapadnou do týmu. Rádi bychom našli snaživého a flexibilního člověka, který se co nejdříve stane plnohodnotnou posilou celého týmu. Hodit se ti bude zkušenost z jiného fastfoodového řetězce anebo restauračního provozu. Nebráníme se však ani naprostým nováčkům, kterým s jejich tréninkem pomůžeme. Navíc doufáme v zodpovědného kolegu, který přijde do práce vždy tak, jak se domluvíme. Také si zakládáme na dobré náladě! S úsměvem na tváři si nás proto všechny získáš.


Benefity

  • Bonusy/prémie
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Občerstvení na pracovišti


 

Zpět na výpis pozic

Líbí se Vám tato pozice? Napište nám!

Kontakt

Kateřina Janáčková
kjanackova@bb.cz

Brno

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz