Strč hlad do kapsy
s mobilní aplikací BB

Volné pozice

Projektový manažer výstavby

Typ pracovního vztahu

  • Práce na plný úvazek

Popis pozice

Nové pobočky Bageterie Boulevard nám rostou jako houby po dešti, a proto do našich řad hledáme novou posilu. Někoho, kdo nám pomůže zastřešit výstavbu nových poboček a nezalekne se ani refitů těch stávajících.

Jak bude Vaše práce vypadat?

  • Pod křídla Vám svěříme kompletní vedení a řízení stavebních projektů tzn. od zpracování zadávací dokumentace až po finální kolaudaci a otevření pobočky.
  • Budete zajišťovat výběrová řízení na stavební a interiérové práce a vybírat dodavatele gastro vybavení.
  • Vaším denním chlebem bude komunikace s projektanty, úřady, externím inženýringem a dodavateli stavebních prací.
  • Nad realizací stavby budete držet ochrannou ruku a průběžně vyhodnocovat finanční náklady, kontrolovat a případně reklamovat zjištěné nedostatky a snažit se, abychom novou pobočku otevřeli v daném termínu.

Představujeme si Vás jako:

  • Ostříleného manažera, který se nezalekne vyjednávání a dalo by se o něm říct, že je obchodník tělem i duší.
  • Někoho, kdo má prokazatelné zkušenosti s vedením projektů. Ví, jak v tom chodit a zvládne koordinovat několik věcí najednou.
  • Výhodou pro Vás bude stavební vzdělání a schopnost se orientovat ve výkresech. S důležitými specifiky daného odvětví Vás však rádi seznámíme.

Jaké bude Vaše zařazení ve společnosti?

  • Stanete se součástí pětičlenného týmu, který má na starosti výstavbu nových restaurací Bageterie Boulevard.
  • Vaším nadřízeným bude manažer oddělení výstavby. Ten Vám bude zadávat konkrétní úkoly, pomáhat se zaškolením a následně vyhodnocovat úspěšnost vašich realizací.
  • K ruce vám bude i příjemná asistentka, která Vám pomůže s drobnějšími a opakujícími se činnostmi.

Nabídneme Vám:

  • Práci na plný úvazek s nástupem ideálně ihned. Na toho pravého/tu pravou si ale rádi počkáme.
  • Možnost podílet se na expanzi Bageterie Boulevard na českém trhu.
  • Možnost kariérního růstu. Od samého počátku budete v přímém kontaktu s vedením společnosti a pokud se Vám bude dařit, rádi Vás posuneme dál.
  • Využívat můžete dotovanou multisport kartu.
  • Poskytneme Vám možnost dalšího vzdělání – ať se jedná o profesní či jazykové kurzy.
  • Dobrou kávu a lednici, která je vždy plná našich výborných baget.

Líbí se Vám tato pozice? Napište nám!

Kontakt

Iva Engel
iengel@crocodille.com

Poděbradská 88
Praha
Česká republika

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz