Volné pozice

Manažer restaurace v tréninku - Bageterie Boulevard

Typ pracovního vztahu

  • Práce na plný úvazek

Platové ohodnocení

od: 35 000 Kč do: 60 000 Kč / měsíc

Popis pozice

Manažer restaurace v tréninku - Bageterie Boulevard

Pohybujete se delší dobu v gastronomii? Máte zkušenosti s vedením gastro provozovny? Umíte komunikovat s lidmi a mluvíte anglicky? Pokud ano, hledáme právě Vás.

Pro naše nové pobočky hledáme nové manažery, kteří dokáží zajistit správný chod svěřené restaurace. Člověku se zkušenostmi pravděpodobně nemusíme vysvětlovat, co toto povolání obnáší. Jedná se o různorodou práci, kterou buď milujete nebo nesnášíte (upřímně preferujeme kandidáty, kteří tento obor mají rádi).

I zkušený manažer si musí projít naším ,,adaptačním kolečkem“. Začíná se na kuchyni, pokračuje na servise. Následně je nutné zaškolit se na trenéra, následuje pozice vedoucího kuchyně a vedoucího směny. Po 7-8 měsících je nutné splnit certifikaci na manažera a získat praxi na dané pozici.

* zkušenosti v řízení gastro pobočky * komunikační dovednosti na vysoké úrovni * znalost AJ * zvládnutí práce s PC * schopnost strategického plánování * zvládnutí zaučení v provozu

* mzdové ohodnocení až 180,-/h a bonusy v době zaučení, následně záleží na pobočce (manažeři u nás berou 45 000 – 55 000,-/měsíc) * práci v moderním prostředí * zaučení a adaptaci na pozici * slevu na produkty BB * občerstvení na pracovišti zdarma * multisport * lekce cizích jazyků dle výběru

bageterie

Bageterie Boulevard je český koncept restaurací EXPRES GOURMET, se kterým dobýváme svět křupavými bagetami s originálními recepturami světových kuchařů. Jsme dnes v Česku, na Slovensku, v Dubaji, v Německu a jedeme dál. NEMRAZÍME NESMAŽÍME NEMUSÍME ale CHCEME ! "Vše co děláme rukama, pochází z našich srdcí."

Kontakt:

Crocodille ČR, spol. s r.o.


Benefity

  • Bonusy/prémie
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Firemní akce
Zpět na výpis pozic

Líbí se Vám tato pozice? Napište nám!

Kontakt

Ivana Mutinská

imutinska@bb.cz

Evropa,Česká republika,Hlavní město Praha,Hlavní město Praha,Praha

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz