Volné pozice

Hledáme Social Media Specialist

Typ pracovního vztahu

Hlavní pracovní poměr

Popis pozice

Momentálně do našeho týmu hledáme Social Media Managera, který umí kormidlovat mezi různými sociálními sítěmi, poradí si s vytvářením příspěvků, které zachytí oko nejednoho uživatele, a jenž nám pomůže držet kurz u všech našich profilů.

Koho hledáme a co tě u nás čeká?

  • Na poli sociálních sítí nejsi už žádný nováček. Se správou profilů máš bohaté zkušenosti a rád by ses této oblasti věnoval dál. Budeš se s námi podílet na tvorbě strategie a vymýšlet nové možnosti, které by pomohly posunout naši komunikaci na sociálních sítích o level výš. Pod svá křídla dostaneš všechny naše firemní profily – Bageterii Boulevard, 360 Pizzu a Crocodille

  • Baví tě vytvářet obsah, uzpůsobovat ho na jednotlivé platformy a sledovat jeho výkonnost. Využíváme především Facebook, Instagram a Twitter, ale rádi se společně s tebou pustíme i do jiných vod, pokud to bude dávat smysl. Společně dáme dohromady, co, kdy a kam budeme zhruba vkládat a tvým úkolem to bude dotáhnout do zdárného konce. Staneš se tedy naším obsahovým králem či královnou.

  • Business Manager, Creative Studio i Google Analytics umíš ovládat levou zadní. Jestliže k tomu všemu rozumíš i nastavování, optimalizaci a vyhodnocování kampaní, máš u nás velkou výhodu.

  • Jsi kreativec, který má spoustu nápadů, jak posouvat jednotlivé brandy a líbí se ti náš způsob komunikace. Jsme tak trochu punkáči a pokud je ti blízká nadsázka a nadhled, stejně jako nám, tak jsi určitě náš člověk. Jestli ještě nevíš, jak komunikujeme, mrkni třeba sem nebo na náš blog, kde si pravidelně bereme na paškál současné politické dění.

  • Umíš si hrát se slovy a víš, jak napsat chytlavý popisek či text, který zaujme.

  • Orientuješ se v grafice a minimálně víš, jak popsat svou představu grafikovi.

  • Rád si děláš věci po svém a líbí se ti představa, že si spoustu věcí děláme sami s minimální pomocí externích agentur. Máme svůj marketingový tým, své grafiky, sami se staráme o naši komunitu na sociálních sítích.

Zaujali jsme tě?

Tak nám pošli svůj životopis, LinkedIn profil, nebo cokoli, z čeho poznáme, jaké zkušenosti máš za sebou. Nezapomeň se nám už nyní pochlubit a připoj odkaz na profil, jehož obsah si měl na starosti a na který jsi hrdý.

V případě, že nám padneš do oka, spojíme se buď online, anebo se setkáme v našich kancelářích na Praze 9.  Nejprve se potkáš s někým z HR, kde si v krátkosti popovídáme o vzájemných očekáváních. Druhé kolo proběhne s Danielou (už nyní můžeš mrknout na její profil či si s ní poslechnout rozhovor), která má u nás digitální marketing na starosti. A pokud to mezi vámi zajiskří, rádi tě co nejdřív uvítáme v našem týmu.

Benefity

Líbí se Vám tato pozice? Napište nám!

Kontakt

Kristýna Krouželová
kkrouzelova@bb.cz

Poděbradská 88/55, Praha 9

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz