Volné pozice

Hledáme Social Media Managera

Typ pracovního vztahu

Hlavní pracovní poměr

Popis pozice

Současná doba je pro gastronomii zlá a nešetří ani nás. Máme však to štěstí, že patříme k stabilním a zdravým firmám na českém trhu. Proto nezastavujeme naši expanzi ani v těchto časech a stále se poohlížíme po schopných lidech, kteří s námi budou Bageterii Boulevard posouvat dál.

Momentálně do našeho týmu hledáme Social Media Managera, který umí kormidlovat mezi různými sociálními sítěmi, poradí si s vytvářením příspěvků, které zachytí oko nejednoho uživatele, a jenž nám pomůže držet kurz u všech našich profilů.

Koho hledáme a co tě u nás čeká?

  • Na poli sociálních sítí nejsi už žádný nováček. Se správou profilů máš bohaté zkušenosti a rád by ses této oblasti věnoval dál. Budeš se s námi podílet na tvorbě strategie a vymýšlet nové možnosti, které by pomohly posunout naši komunikaci na sociálních sítích o level výš. Pod svá křídla dostaneš všechny naše firemní profily – Bageterii Boulevard, 360 Pizzu a Crocodille

  • Baví tě vytvářet obsah, uzpůsobovat ho na jednotlivé platformy a sledovat jeho výkonnost. Využíváme především Facebook, Instagram a Twitter, ale rádi se společně s tebou pustíme i do jiných vod, pokud to bude dávat smysl. Společně dáme dohromady, co, kdy a kam budeme zhruba vkládat a tvým úkolem to bude dotáhnout do zdárného konce. Staneš se tedy naším obsahovým králem či královnou.

  • Business Manager, Creative Studio i Google Analytics umíš ovládat levou zadní. Jestliže k tomu všemu rozumíš i nastavování, optimalizaci a vyhodnocování kampaní, máš u nás velkou výhodu.

  • Jsi kreativec, který má spoustu nápadů, jak posouvat jednotlivé brandy a líbí se ti náš způsob komunikace. Jsme tak trochu punkáči a pokud je ti blízká nadsázka a nadhled, stejně jako nám, tak jsi určitě náš člověk. Jestli ještě nevíš, jak komunikujeme, mrkni třeba sem nebo na náš blog, kde si pravidelně bereme na paškál současné politické dění.

  • Umíš si hrát se slovy a víš, jak napsat chytlavý popisek či text, který zaujme.

  • Orientuješ se v grafice a minimálně víš, jak popsat svou představu grafikovi.

  • Rád si děláš věci po svém a líbí se ti představa, že si spoustu věcí děláme sami s minimální pomocí externích agentur. Máme svůj marketingový tým, své grafiky, sami se staráme o naši komunitu na sociálních sítích.

Zaujali jsme tě?

Tak nám pošli svůj životopis, LinkedIn profil, nebo cokoli, z čeho poznáme, jaké zkušenosti máš za sebou. Nezapomeň se nám už nyní pochlubit a připoj odkaz na profil, jehož obsah si měl na starosti a na který jsi hrdý.

V případě, že nám padneš do oka, spojíme se buď online, anebo se setkáme v našich kancelářích na Praze 9.  Nejprve se potkáš s někým z HR, kde si v krátkosti popovídáme o vzájemných očekáváních. Druhé kolo proběhne s Danielou (už nyní můžeš mrknout na její profil či si s ní poslechnout rozhovor), která má u nás digitální marketing na starosti. A pokud to mezi vámi zajiskří, rádi tě co nejdřív uvítáme v našem týmu.

Benefity

Líbí se Vám tato pozice? Napište nám!

Kontakt

Petra Kukulová
pkukulova@bb.cz

Poděbradská 88/55, Praha 9

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz