Volné pozice

Hledáme šikovné Vedoucí směny v Pardubicích

Typ pracovního vztahu

Hlavní pracovní poměr

Popis pozice

CO TĚ JAKO VEDOUCÍHO SMĚNY ČEKÁ?

Vedoucí směny zodpovídá za restauraci v nepřítomnosti manažera restaurace. Stará se o to, aby vše šlapalo jako na drátkách. Od kvality vydávaných produktů z kuchyně, přes bezchybný zákaznický servis na pokladně, organizaci práce celého týmu až po administrativní práci spojenu s inventurou, objednávkami a plánováním směn. Počítej ale s tím, že je potřeba si vyhrnout rukávy a být stále součástí provozu! Naši manažeři totiž musí být připraveni vypomoct vždy tam, kde je to zrovna potřeba.

JAK VYPADÁ ADAPTACE NA POZICI VEDOUCÍHO SMĚNY?

Začneš pěkně od základů na pozici crew. Počítej s tím, že takto strávíš první dva měsíce. Pokračovat budeš jako trenér, kde se o své zkušenosti a znalosti začneš dělit s novými posilami týmu. Po úspěšné certifikaci se posuneš na post vedoucího kuchyně. A až poté, zhruba po pěti měsících, se z tebe stane vedoucí směny!

KOHO HLEDÁME?

Máme ambici najít šikovné lidi, kteří za sebou již mají zkušenost s vedením týmů restaurací. Budeme si rozumět, pokud jsi houževnatý člověk. To je totiž osobnostní vlastnost, které si u nás v Bageterii velmi ceníme. Díky ní nám totiž lidé rostou pod rukami a pomáhají nám zdolávat všechny výzvy, které se před námi objevují. Jsi náš člověk, pokud víš, že práce v gastronomii není zrovna procházka růžovou zahradou, často ale i fyzická a psychická dřina. Ovšem vykoupená pocitem z dobře odvedené práce, spokojeným zákazníkem a dobrou partou kolegů.


Benefity

.

Zpět na výpis pozic

Líbí se Vám tato pozice? Napište nám!

Kontakt

Kateřina Janáčková
kjanackova@bb.cz

Pardubice

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz