Volné pozice

HLEDÁME HVĚZDNÉ VEDOUCÍ SMĚN DO BAGETERIE BOULEVARD

Typ pracovního vztahu

Hlavní pracovní poměr

Platové ohodnocení

32000

Popis pozice

Současná doba je pro gastronomii zlá a nešetří ani nás. Máme však to štěstí, že patříme k stabilním a zdravým firmám na českém trhu. Proto nezastavujeme naši expanzi ani v těchto časech a stále se poohlížíme po schopných lidech, kteří s námi budou Bageterii Boulevard budovat dál.

Momentálně hledáme hvězdné manažery, kteří se nebojí projít naším náročným výběrovým řízením a počítají s pětiměsíční adaptací, než se z nich stanou plnohodnotní vedoucí směn. Pokud máš za sebou zkušenosti na manažerské pozici, nebojíš se ale ani práce v provozu a zároveň stojíš o novou kariérní výzvu, jsi nás člověk!

CO TĚ JAKO VEDOUCÍHO SMĚNY ČEKÁ?

Vedoucí směny zodpovídá za restauraci v nepřítomnosti manažera restaurace. Stará se o to, aby vše šlapalo jako na drátkách. Od kvality vydávaných produktů z kuchyně, přes bezchybný zákaznický servis na pokladně, organizaci práce celého týmu až po administrativní práci spojenu s inventurou, objednávkami a plánováním směn. Počítej ale s tím, že je potřeba si vyhrnout rukávy a být stále součástí provozu! Naši manažeři totiž musí být připraveni vypomoct vždy tam, kde je to zrovna potřeba.

JAK VYPADÁ ADAPTACE NA POZICI VEDOUCÍHO SMĚNY?

Začneš pěkně od základů na pozici crew. Počítej s tím, že takto strávíš první dva měsíce. Pokračovat budeš jako trenér, kde se o své zkušenosti a znalosti začneš dělit s novými posilami týmu. Po úspěšné certifikaci se posuneš na post vedoucího kuchyně. A až poté, zhruba po pěti měsících, se z tebe stane vedoucí směny!

KOHO HLEDÁME?

Máme ambici najít šikovné lidi, kteří za sebou již mají zkušenost s vedením týmů restaurací. Budeme si rozumět, pokud jsi houževnatý člověk. To je totiž osobnostní vlastnost, které si u nás v Bageterii velmi ceníme. Díky ní nám totiž lidé rostou pod rukami a pomáhají nám zdolávat všechny výzvy, které se před námi objevují. Jsi náš člověk, pokud víš, že práce v gastronomii není zrovna procházka růžovou zahradou, často ale i fyzická a psychická dřina. Ovšem vykoupená pocitem z dobře odvedené práce, spokojeným zákazníkem a dobrou partou kolegů.

Pozice vedoucího směny nemusí být ta konečná. Svou pílí a snahou se můžeš časem dostat na pozici vedoucího restaurace, oblastního manažera, specialisty tréninku nebo třeba až na šéfa expanze – žádný kariérní strop u nás nehledej. Bude to jen na tobě!


Benefity

.

Zpět na výpis pozic

Líbí se Vám tato pozice? Napište nám!

Kontakt

Kateřina Janáčková
kjanackova@bb.cz

Praha

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz