Volné pozice

Hlava franšízového konceptu 360 Pizza

Typ pracovního vztahu

HPP

Popis pozice

Chcete být na začátku rozjezdu franšízového konceptu? Cítíte se silní v provozu a rádi byste své zkušenosti využili dál? Dílčí neúspěchy Vás neodradí, ba naopak nakopnou k ještě tvrdší práci? Pokud ano, tak jste náš člověk!

Možná jste nevěděli, že za konceptem 360 Pizza stojí tým Bageterie Boulevard. 360 Pizza nám však již vyrostla natolik, že pro ni hledáme její vlastní šéfovou nebo šéfa! Momentálně máme tři provozovny a za pár let jich chceme mít aspoň 50, stejně jako u BB. Většinu z nich fungujících ve franšízovém modelu. Potřebujeme k tomu však člověka, který je připravený si vyhrnout rukávy a pustit se do nastavování a dolaďování provozních věcí, aby celý koncept mohl začít expandovat. A když říkáme provozní, tak tím myslíme ladění nejen pracovních postupů, ale také sortimentu, vlastního řídícího SW i nastavení delivery. Prostě od všeho trochu!

 

Co od šéfa projektu potřebujeme?

Hodit se Vám k tomu budou silné provozní schopnosti a prokazatelné výsledky z gastronomie (ty z fastfoodového fungování jsou pro nás obzvláště cenné). Dále také zkušenosti se zefektivňováním procesů, které následně obstojí nejen v jedné restauraci, ale rovnou v celé síti. Pokud máte navíc blízko k produktu pizzy, budeme si rozumět o to více. Do vaší agendy by totiž měla spadat také blízká spolupráce s našim výrobním závodem (Crocodille v Žíželicích), který pro 360 Pizzu zabezpečuje vývoj a výrobu těsta a dalších surovin. Využijete i vyjednávací a obchodní schopnosti. Do budoucna se budete s týmem pro expanzi podílet i na vyhledávání lokalit, nových franšízantů či sjednávání nájmů. Ze všeho nejvíce však potřebujeme srdcaře, kterému na celém konceptu budu obrovsky záležet, bude věřit v jeho úspěch a své nadšení pro věc dokáže přenést i na ostatní.

 

Ke komu budete mít blízko?

K ruce budete mít pro začátek celý tým BB, který už spoustu těžkostí s rozjezdem franšízového řetězce překonal. Pravděpodobně Vás však budou čekat i naprosto nové výzvy, které si teď možná ani sami nedokážeme představit. Čeká vás úzký kontakt s majitelem Petrem Cichoněm, vizionářem, který však dokáže být i velmi náročným šéfem. Pokud se nebojíte být nositelem změn i přes případné prvotní neúspěchy a nebojíte se tvrdé práce, máte napůl vyhráno!Zaujalo Vás to? Ozvěte se, napište nám o sobě něco víc a pojďme se potkat!


Benefity

.

Zpět na výpis pozic

Líbí se Vám tato pozice? Napište nám!

Kontakt

Petra Kukulová
pkukulova@bb.cz

Praha

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz