Volné pozice

Fajn START - Bageterie Boulevard Dejvice

Typ pracovního vztahu

  • Práce na plný úvazek
  • Práce na zkrácený úvazek
  • Praxe a stáže
  • Trainee programy

Platové ohodnocení

od: 17 000 Kč do: 23 000 Kč / měsíc

Popis pozice

Fajn START - Bageterie Boulevard Dejvice

neboli Obsluha v zácviku, Nováček, Bažant či Nedopečená bagetka Bude mi tahle práce vonět? * Rozhodně! * V BB můžeš udělat kariéru. Bez legrace. Z nováčka se to dá celkem rychle dotáhnout na majitele pobočky. Anebo dostat místo v cizině. * Záleží jen na tobě, jestli tu šanci využiješ. Využívám šanci: MŮJ TRÉNINK * Jarda Jágr má osobního trenéra, a ty ho dostaneš taky. * Čeká tě základní nalejvárna a dres. Teda uniforma. * Trenér tě bude koučovat přibližně měsíc, abys zvládnul všechny druhy práce v BB. * Dostaneš přístup do e-learningového školícího programu, kde se dozvíš řadu důležitých informací. * A určitě proběhne i nějaká ta uvítací „party“ s novými kolegy! Co všechno se naučím? * pracovat se surovinami * skladovat potraviny a znát jejich trvanlivost * kompletovat bagety * upéct pečivo a patatas * připravovat snídaňové menu * připravovat čerstvé saláty * připravovat fresh džusy a ledový čaj * otevírat a zavírat kuchyň * obsluhovat zařízení kuchyně a pečovat o něj Když po prvním měsíci úspěšně složíš praktickou zkoušku a znalostní test, postoupíš na pozici CREW, kde už začneš obsluhovat zákazníky. Tam se z tebe teprve stane opravdový člen týmu BB! S chutí do toho! Za můj trénink dostanu až 100 Kč za hodinu.

Mám za sebou trénink, během kterého mě naučili připravovat skvělá jídla a obsluhovat super zákazníky. Vím, že během tohoto roku si můžu polepšit finančně a také v kariéře. Moje odměna je 110 až 130 Kč za hodinu.

Na této pozici budu šéfovat a zaškolovat nováčky. Musím se tedy naučit manažerskému jednání. Mám chuť na další porci, práci dávám levou zadní. Rozhodl jsem se, že budu šéfem směny. Čekají mě zkoušky na vedoucího směny a těším se na vlastní management. Mzda se mi zvýšila až na 145 Kč za hodinu a navíc mám podíl z tržeb.

Na pozici vedoucího směny plánuji práci všech, kteří jsou na směně, hodnotím práci podřízených a objednávám potřebné suroviny. Mám velkou zodpovědnost nejenom za řízení lidí, ale také za výsledky a tržby. Moje mzda je až 155 Kč za hodinu a dostávám podíl z tržeb. Už mě dělí jen krok od „restaurant manažera“.

Otevírá se mi nová skvělá budoucnost. Předávám zkušenosti a pomáhám rozvíjet ostatní. Jsem zodpovědný za perfektní chod celé restaurace. Moje mzda je opravdu manažerská! Můj další krok: VLASTNÍ RESTAURACE!

* Odměna za výkon * Manažerský bonus * Podíl z tržeb * Podíl ze zisku * Bonus za trénování nováčků * Bonus za zvyšování vlastní kvalifikace * Bonus za přivedení kamaráda * Příspěvek na stravování * Příspěvek na nákup mobilu * Sleva v restauracích BB * Smlouva na dobu neurčitou * Možnost práce nebo stáže v zahraničí * Možnost účasti na filmových festivalech a hudebních koncertech * Účast na charitativních projektech * Školení a kurzy a hlavně: SUPER PRÁCE PRO ČERSTVÝ KONCEPT A VE SKVĚLÉM TÝMU!

bageterie

Skupina Crocodille působí úspěšně více než 26 let na domácím a zahraničních trzích v potravinářském průmyslu. V rámci další expanze na zahraniční trhy hledá společnost nového kolegu či kolegyni.

Kontakt:

Crocodille ČR, spol. s r.o.


Benefity

  • Bonusy/prémie
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
Zpět na výpis pozic

Líbí se Vám tato pozice? Napište nám!

Kontakt

Ivana Mutinská

imutinska@bb.cz

Evropa, Česká republika, Hlavní město Praha

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz