MOJEBB

 

Stav bodů na Vaší věrnostní kartě si ověříte zde.

 

Staňte se i vy majitelem věrnostní karty BAGETERIE BOULEVARD! Pravidla jsou jednoduchá. Kupujte bagety a každou pátou získáte pouze za půlku její ceny. Tak co vy na to?

Na kterékoliv provozovně požádejte o kartičku a aktivujte si ji pomocí formuláře níže. Věrnostní kartu můžete okamžitě začít používat v kterékoliv restauraci Bageterie Boulevard.

Mějte svou kartu pořád v kapse!

Nahrajte si svou věrnostní kartu BB do mobilu.

PORTMONKA  

Ulehčete peněžence a nahrajte si svou BB věrnostní kartu do mobilu pomocí aplikace Portmonka. Více o aplikaci zde.   

STOCARD   

Najděte Bageterii Boulevard na Stocard, zadejte číslo své BB věrnostní karty a sbírejte body za bagety při každé návštěvě.
Více o aplikaci zde.   

WALLET   

Už máte svou věrnostní kartu uloženou v aplikaci Stocard? Výborně! Teď si ji můžete sdílet i do Apple Wallet. Uloženou kartu stačí pouze rozkliknout a ve spodní části zvolit možnost Sdílet kartu. Objeví se menu, kde klikněte na Přidat do Apple Wallet. Poté už stačí přidání potvrdit tlačítkem Přidat v pravém horním rohu obrazovky. Tadá a vaše karta je ve virtuální peněžence :).

 

Aktivační formulář

Vyplněním kontaktního formuláře, formuláře pro franšízu, či registrací ve věrnostním programu poskytujete provozovateli internetových stránek spol. Crocodille ČR, spol. s. r. o., IČO: 43001343, se sídlem Poděbradská 55/88, 198 00 Praha 9 (dále jen jako “Správce” či “Správce osobních údajů”) možnost využívat Vaše osobní údaje. Více o pravidlech ochrany osobních údajů zde.

* Číslo věrnostní karty zadávejte bez kódu BBVK.

Praha 1 - BB Koruna

Václavské náměstí 1
Na Příkopě 2
Praha 1
navigovat

Otevírací doba:

Pondělí - Sobota
08:00 - 23:00
Neděle
08:00 - 22:00

Konakty

M: 732 341 445
E: bb_pha_koruna@boulevard.cz